SLAPUKAI LEXUS INTERNETO SVETAINĖJE

Pagal funkcijas ir naudojimo tikslus slapukai skirstomi į keturias kategorijas.

SLAPUKAI LEXUS INTERNETO SVETAINĖJE

Jūsų naudojimosi internetu sąlygoms pagerinti Lexus ir jos partneriai naudoja slapukus, žiniatinklio signalines priemones ir kitas sekimo technologijas. Slapukai – kompiuterio naršyklėje patalpinti tekstiniai failai Jūsų parinktims saugoti. Slapukus ir kitas sekimo technologijas Lexus naudoja siekdama išsiaiškinti, kaip naudojamasi paslaugomis ir internetu, taip pat patobulinti ir pritaikyti produktus, turinį, pasiūlymus bei paslaugas Lexus interneto svetainėse.
Pavyzdžiui, slapukus galime naudoti siekdami personalizuoti Jūsų patirtį naudojantis Lexus Build & Buy paslaugomis (pavyzdžiui, kad būtų galima Jus atpažinti pagal asmenvardį Jums kitą kartą lankantis svetainėje arba įsiminti Jūsų sukomplektuotą automobilį), išsaugoti slaptažodį slaptažodžiu apsaugotose srityse ir suteikti galimybę naudotis pirkimo krepšeliais.
Lexus slapukai suskirstyti į keturias kategorijas:

1. Privalomi slapukai
a. Šiuos slapukus naudojame minimalioms paslaugoms Lexus interneto svetainėse teikti.
b. Šiuos slapukus naudojame siekdami užtikrinti didesnį saugumą Lexus interneto svetainėse.
c. Šie slapukai yra privalomi ir negali būti išjungti šioje svetainėje.
d. Apskritai Jūs galite bet kuriuo metu išjungti slapukus savo naršyklėje.

2. Veiklos slapukai
a. Veiklos slapukus Lexus naudoja savo internetu teikiamų paslaugų kokybei gerinti, pasitelkdama analitinius duomenis, iškylančiuosius apklausos langus, bendrus svetainės veiklos rodiklius ir prieinamumo stebėjimo rezultatus.
b. Šie slapukai yra neprivalomi ir gali būti išjungti slapukų nustatymų dialogo lange, esančiame šio puslapio viršuje.

3. Funkciniai slapukai
a. Lexus naudojami funkciniai slapukai įsimena Jūsų prisijungimo duomenis Jums lankantis mūsų interneto svetainėse kitais kartais.
b. Be to, šiuos slapukus naudojame siekdami užtikrinti patogesnes naudojimosi svetaine galimybes: jie įsimena tam tikras Jūsų parinktis, pavyzdžiui, mokėjimo kas mėnesį arba grynaisiais nustatymus Build & Buy skyrelyje.
c. Šie slapukai yra neprivalomi ir gali būti išjungti slapukų nustatymų dialogo lange, esančiame šio puslapio viršuje.

4. Tiksliniai / sekimo slapukai
a. Šie slapukai išplečia naudojimosi Lexus interneto svetainėmis galimybes: jie skirti registruoti Jūsų lankytus Lexus svetainių puslapius arba siūlyti vietos paslaugas, pavyzdžiui, nurodant artimiausią Lexus atstovybę. Jie leidžia pateikti tikslinę reklamą lankantis ne Lexus interneto svetainėse.
b. Šie slapukai yra neprivalomi ir turi būti aiškiai patvirtinti slapukų juostoje arba dialogo lange, esančiame šio puslapio viršuje.

Lexus, jos trečiųjų šalių paslaugų teikėjai arba partneriai taip pat gali naudoti slapukus ar kitas sekimo technologijas kitose Jūsų lankomose svetainėse pateikiamų reklamų efektyvumui kontroliuoti ir vertinti.

Lankydamiesi Lexus interneto svetainėse kaip registruoti ar neregistruoti naudotojai, Jūs pripažįstate ir patvirtinate, kad sutinkate, jog būtų sekami Jūsų veiksmai ir Jūsų naudojimasis paslaugomis bei funkcijomis taikant minėtas technologijas ir panašius sprendimus, kurie bus sukurti ateityje.

Trečiosios šalys gali pačios nustatyti ir naudoti savo atskiras sekimo technologijas Jums lankantis Lexus interneto svetainėse. Be to, jos gali prieiti prie informacijos apie Jus ir Jūsų internetinę veiklą per tam tikrą laiką įvairiuose puslapiuose ir programose Jums naudojantis Lexus interneto svetainėmis. Tokių jų sekimo technologijų naudojimo mes nekontroliuojame. Trečiosios šalys jas naudoja laikydamosi savo privatumo politikos.

Slapukų išjungimas

Daugelis žiniatinklio naršyklių nustatytos taip, kad priimtų slapukus. Jūs galite nustatyti naršyklę, kad ji įspėtų Jus prieš priimdama slapukus arba nepriimtų tam tikrų slapukų. Tačiau išjungus slapukus savo žiniatinklio naršyklėje, gali būti sunku naudotis kai kuriomis Lexus interneto svetainių funkcijomis arba jos gali veikti netinkamai.