2018 lexus ownership driving2

GARANTIJA

IŠPLĖSTINĖ GARANTIJA

Vairuokite dar ramiau ir patikimiau, turėdami išplėstinę Lexus garantiją. Baigus galioti standartinei automobilio garantijai, išsirinkite Jūsų poreikius atitinkančią išplėstinę garantiją, kad visą laiką, kol turėsite automobilį, galėtumėte mėgautis išskirtiniais automobilio turėjimo privalumais.

IŠPLĖSTINĖS GARANTIJOS PRIVALUMAI

Sertifikuoti Lexus specialistai daro viską, kad Jūsų automobilis būtų geriausios būklės už prieinamiausią kainą. Visus Lexus remonto darbus atlieka kvalifikuoti technikai; jie naudoja specializuotą automobilio diagnostikos įrangą bei originalias Lexus dalis.

Turėdami platų garantijos planų pasirinkimą, mes galime Jums pasiūlyti išplėstinę garantiją pagal Jūsų asmeninius poreikius. Garantija gali būti taikoma ir išmetamųjų dujų sistemai, ir akumuliatoriui, tad būsite ramesni turėdami naudoto automobilio garantiją ir galėsite džiaugtis savo Lexus automobiliu tiek, kiek norite.

    warranty key features benefits
 • GARANTIJA SENESNIEMS AUTOMOBILIAMS

  Siūlome visapusę garantiją Lexus modeliams, kurie yra ne senesni kaip 3 m. arba nuvažiavę ne daugiau kaip 100 000 km, su galimybe įsigyti išplėstinę garantiją papildomiems 12 ar 24 mėnesiams, kai baigs galioti standartinė garantija.

 • VAIRAVIMAS BE RŪPESČIŲ

  Į visus mūsų garantijos paslaugų paketus yra įtraukta Lexus techninė pagalba kelyje Europos teritorijoje, todėl važiuoti galite ramiai ir užtikrintai.

 • PTA GARANTIJA

  Apsisaugokite nuo nenumatytų remonto ir dalių keitimo išlaidų, įsigiję visapusę kasmetinės techninės apžiūros garantiją.

 • LEXUS REMONTO DARBAI

  Pasitikėkite ir patikėkite visus techninės priežiūros darbus atlikti kvalifikuotiems ir patyrusiems Lexus technikams, kurie pažįsta kiekvieną automobilio detalę ir dirba su originaliomis Lexus dalimis.