Servicing Maintenance Hero

SAVININKAI

PRIVALOMOJI TECHNINĖ APŽIŪRA (PTA)

Jeigu Jūsų Lexus automobilis yra senesnis nei trejų metų, būtina atlikti jo techninę apžiūrą, siekiant užtikrinti, kad jis yra tinkamas eksploatuoti ir atitinka įstatymuose nustatytus saugos ir aplinkosaugos reikalavimus.

KAS ĮEINA Į PTA?

Geriausias sprendimas Jums ir Jūsų automobiliui – pristatyti savo automobilį į artimiausią Lexus atstovybę, kur bus atlikta automobilio privalomoji techninė apžiūra. Bendrovei Lexus būdingas pavyzdinis klientų aptarnavimas ir patyrę technikai, atliekantys automobilio techninę apžiūrą, užtikrins, kad toliau važinėtumėte be jokių rūpesčių.

PTA yra išsami automobilio patikra, kuria siekiama nustatyti, ar jis atitinka įstatymuose nustatytus eksploatacinio tinkamumo reikalavimus, tačiau netikrinama variklio, sankabos ir pavarų dėžės būklė. Lexus atstovybėje už nustatytą mokestį išduodamas PTA pažymėjimas, todėl niekuo nereikia papildomai rūpintis.

Per patikrą atidžiai patikrinami automobilio žibintai, vairas, pakaba, akumuliatorius, degalų sistema, emisija, stabdžiai, ratai ir padangos. Jeigu dėl kokių nors priežasčių PTA rezultatai yra neigiami, profesionalūs technikai atliks visus reikiamus remonto darbus naudodami kokybiškas originalias Lexus dalis.

    2018 lexus ownership banner1

ATSAKYMAI Į KLAUSIMUS APIE AUTOMOBILIO TECHNINĘ APŽIŪRĄ

 • KIEK LAIKO TRUNKA TECHNINĖ APŽIŪRA?

  Techninė apžiūra paprastai trunka apie valandą. Jeigu nuspręsite palaukti, kol Jūsų automobilis bus patikrintas, galėsite pasimėgauti išskirtiniu svetingumu. Jeigu norite, automobilį galite palikti pas mus ir pasiimti jį vėliau po patikros Jums patogiu laiku. Jeigu reikia atlikti kokius nors darbus, kvalifikuoti Lexus technikai susisieks su Jumis Jums priimtiniausiu būdu.

 • KAIP PASIRUOŠTI TECHNINEI APŽIŪRAI?

  Privalomoji techninė apžiūra – tai patikra, ar Jūsų automobilis yra tinkamas eksploatuoti, todėl prieš ją atliekant nereikia atlikti jokių specialių žinių reikalaujančių pasirengimo darbų.

 • KĄ DARYTI, JEIGU MANO AUTOMOBILIS NEATITINKA TECHNINĖS APŽIŪROS REIKALAVIMŲ?

  Jeigu Jūsų automobilio techninės apžiūros rezultatai yra neigiami, pirmiausia mes Jus apie tai informuosime ir kaip įmanoma greičiau sutvarkysime problemines vietas. Paprastai Lexus atstovybėje yra reikalingų dalių gedimams sutaisyti, bet jeigu vis dėlto reikiamų dalių nėra, mūsų Tos Pačios Dienos Techninės Apžiūros paslauga užtikrins, kad nepatogumai ir negalėjimas naudotis automobiliu truktų kuo trumpiau.

 • KUO SKIRIASI AUTOMOBILIO TECHNINĖ PRIEŽIŪRA NUO TECHNINĖS APŽIŪROS?

  Pagal įstatymus visų senesnių nei 3 m. automobilių techninė apžiūra turi būti atliekama kartą per metus. Apžiūros metu patikrinama, ar Jūsų automobilis tinkamas eksploatuoti pagal pagrindinius standartus. Tai yra vizualinė patikra, niekas neardoma ar neišrenkama. Tokios patikros metu netgi ratai lieka savo vietoje. Tai nebūtinai reiškia, kad Jūsų automobilis veikia nepriekaištingai, tačiau nustatoma, ar saugu jį vairuoti, ir ar jis nekelia pavojaus kitiems eismo dalyviams.

 • KODĖL BŪTINA REGULIARIAI ATLIKTI TECHNINĘ PRIEŽIŪRĄ IR TECHNINĘ APŽIŪRĄ?

  Automobilio techninė priežiūra reikalinga tam, kad sužinotumėte, ar Jūsų automobilio būklė yra gera, ir kad būtų užtikrintas optimalus ilgaamžis jo veikimas. Lexus techninės priežiūros metu kruopščiai patikrinamos visos automobilio detalės, įskaitant žibintus, variklį, stabdžius ir pakabą. Kadangi automobilį tikrina kvalifikuoti darbuotojai, puikiai susipažinę su kiekvienu Lexus modeliu, kelyje galite jaustis užtikrintai ir ramiai.

PTA KONTROLINIS SĄRAŠAS

Garsinis signalas
Priekinio stiklo valytuvai ir purkštukai
Stiklo plovimo skysčio kiekis
Guminės valytuvų šluotelės turi būti vientisos
Saugos diržai nenusidėvėję, nesuplyšę ar nenutrūkę
Smarkiai patraukę saugos diržą, patikrinkite, ar užsifiksuoja inertinė ritė
Ant padangų šonų neturi būti jokių įtrūkimų ar išsipūtusių vietų
Padangų protektoriuje neturi būti jokių įstrigusių objektų
Protektoriaus gylis turi būti ne mažesnis kaip 1,6 mm
Patikrinkite, kad ant tos pačios ašies esančios padangos yra tokio pat dydžio ir konstrukcijos
Atsarginis ratas turi būti tinkamas naudoti
Visos išorės lempos turi tinkamai veikti tiek įjungus maksimaliu režimu, tiek prigesinus
Žibintų stiklai turi būti be įtrūkimų ir pažeidimų
Ant kėbulo neturi būti aštrių paviršių, kurie galėtų sužeisti pėsčiuosius arba dviratininkus
Buferiai turi būti tvirtai pritvirtinti
Visos durelės turi lengvai atsidaryti iš vidaus ir išorės
Priekinio stiklo valytuvų valomas plotas turi būti be įtrūkimų ar įdužimų
Už šio ploto ribų įtrūkimai gali būti ne didesni nei 10 mm
Veidrodėliai turi būti tvirtai pritvirtinti, švarūs ir geros būklės