INFORMACIJA APIE ATŠAUKIMĄ

 • Atšaukiami modeliai Europoje

  Dėl oro saugos pagalvių dujų generatorių atšaukiami modeliai Europoje yra šie: Lexus SC, IS, ES ir GX, pagaminti nuo 2000 m. gruodžio mėn. iki 2011 m. gruodžio mėn., taip pat Lexus ES 350, GX 460, IS Convert, IS 350/250, IS-F ir LFA, pagaminti nuo 2009 m. sausio mėn. iki 2012 m. gruodžio mėn.

 • Klientų aptarnavimo tvarka

  Atitinkamose šalyse su klientais susisieks vietinės atstovybės. Oro saugos pagalvių dujų generatoriai bus keičiami nemokamai.
  Jei iškiltų klausimų, kreipkitės į savo šalies platintoją arba susisiekite su artimiausia Lexus atstovybe.

 • Atšaukimo priežastys

  Atšaukiamuose automobiliuose gali iškilti problemų dėl kai kurių Takata oro saugos pagalvių dujų generatorių, sąlygotų piropatronų savybių suprastėjimo dėl ilgalaikio aukštos absoliučios drėgmės, aukštos temperatūros ir didelių temperatūros svyravimų poveikio. Dėl šio defekto skleidžiantis oro saugos pagalvei dujų generatorius gali sprogti.

 • Įtraukimo į atšaukimo kampaniją patikra

  Jei su Jumis buvo susisiekta dėl Jūsų Lexus automobilio atšaukimo arba turite pagrindo manyti, jog Jūsų automobilis turi būti įtrauktas į šią atšaukimo kampaniją, galite tai greitai išsiaiškinti naudodamiesi toliau pateikta mūsų trijų etapų įtraukimo į atšaukimo kampaniją patikros programa.