concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

LEXUS IR SKYJET PASIRODYMAS FILMO „VALERIANAS IR TŪKSTANČIO PLANETŲ MIESTAS“ PREMJEROJE

LEXUS IR KINO STUDIJOS EUROPACORP BENDRADARBIAVIMAS PASIEKĖ KULMINACIJĄ: FUTURISTINIS ERDVĖLAIVIS SKYJET DEBIUTAVO FILMO „VALERIANAS IR TŪKSTANČIO PLANETŲ MIESTAS“ PREMJEROJE HOLIVUDO KINO TEATRE TCL CHINESE THEATRE.

SKYJET NUSILEIDIMAS ANT RAUDONOJO KILIMO

Bendromis automobilių gamintojo ir kino studijos pastangomis sukurtam vienviečiam erdvėlaiviui buvo skirta garbinga vieta ant raudonojo kilimo, šalia šios kino juostos pasirodymą švenčiančių pagrindinių veikėjų – Cara Delevingne ir Dane DeHaan. Kino žvaigždžių ir tokių garsenybių kaip Rihanna ir Kris Wu apsuptyje Dane ir Cara pozavo susirinkusiems savo fanams SKYJET fone, perduodami jiems dalelę filmo magijos.

KŪRYBINGA PARTNERYSTĖ

Vienvietis SKYJET erdvėlaivis atspindi ambicingą Valeriano kūrėjų komandos siekį sukurti realią ir kartu Valeriano pasauliui – po 700 metų ateityje – tinkančią transporto priemonę. Filmo kūrėjai, bendradarbiaudami su Lexus dizaineriais, galutinėje SKYJET erdvėlaivio versijoje pritaikė gerai atpažįstamus Lexus automobilių dizaino elementus ir pažangiąsias technologijas.

LEXUS IR FILMO „VALERIANAS IR TŪKSTANČIO PLANETŲ MIESTAS“ ŽVAIGŽDĖ DANE DEHAAN MAJAMYJE PRISTATĖ KOSMINĮ LAIVĄ SKYJET

KOSMINIS LAIVAS SKYJET PASIRODYS BŪSIMAME LUC BESSON FANTASTINIAME FILME „VALERIANAS IR TŪKSTANČIO PLANETŲ MIESTAS“.

Majamyje vykusiame 2017 m. Lexus Lifestyle festivalyje pagrindinį vaidmenį šių metų filme „VALERIANAS IR TŪKSTANČIO PLANETŲ MIESTAS“ atliekantis aktorius Dane DeHaan pademonstravo filmuojant naudoto pagrindinio kosminio laivo modelį. Vienvietis SKYJET publikai pristatytas Majamyje vykusio interaktyviojo Lexus renginio metu kartu su kitomis naujienomis iš technikos ir aktyvaus gyvenimo būdo sričių, siūlomomis šio prabangaus prekės ženklo. SKYJET atspindi filmo kūrėjų siekį nuspėti, kaip po 700 metų atrodys reali transporto priemonė, tinkanti Valeriano pasauliui. Filmo kūrėjai, bendradarbiaudami su Lexus dizaineriais, SKYJET erdvėlaivyje pritaikė šiuolaikinio dizaino elementus, perimtus iš dabartinių legendinių modelių. Galutinėje kosminio laivo versijoje buvo adaptuotos charakteringos Lexus verpsto formos grotelės ir priekiniai žibintai, primenantys nekantriai laukiamo 2018 m. laidos sportinio ir aerodinamiško Lexus LC kupė žibintų dizainą. Be to, kurdama koncepcinio modelio vidų, kūrybinė komanda pasitelkė naujausius techninius sprendimus dirbtinio intelekto srityje ir pažangias HMI technologijas. Filme panaudotos įsivaizduojamos ateities energijos kapsulės įkvėpimo šaltiniu tapo Lexus pasiekimai kuriant novatoriškas vandenilio kuro elementų technologijas. Pirmosios erdvėlaivio nuotraukos pasirodė tą pačią praėjusių metų lapkričio dieną, kaip ir filmo anonsas.

Dane taip pakomentavo šį įvykį: „Aš visuomet norėjau dirbti su Luc Besson, nes jis iš tiesų moka nugludinti savo filmus iki smulkiausios detalės, pasitelkdamas visą įmanomą fantaziją istorijai atskleisti. Puikus to pavyzdys – bendradarbiavimas su Lexus kuriant SKYJET. Įspūdingos Valeriano gaudynių su SKYJET scenos bus neabejotinai vieni ryškiausių filmo kadrų.“ Modelio pristatymą lydėjo įspūdingas šviesų šou, po kurio į sceną įžengė Dane ir pasidalijo savo įspūdžiais apie SKYJET filmavimą ir darbą aikštelėje su savo kolege Cara Delevingne bei režisieriumi Luc Besson. Kalbėdamas apie šią partnerystę, Lexus pasaulinės prekės ženklo rinkodaros vadovas Spiros Fotinos pridūrė: „Kai Luc pirmąkart išdėstė savo „Valeriano“ viziją, buvo akivaizdu, jog jis palaiko mūsų ambicingą siekį peržengti įprastas ribas ir sukurti kažką nepaprasto. Mes gavome įdomią užduotį – padėti įsivaizduoti, koks turėtų būti SKYJET dizainas ir technologijos, žvelgiant iš Lexus perspektyvos. Mus pradžiugino ne tik galimybė tapti neįtikėtinos istorijos dalimi, bet ir mūsų dizainerių bei inžinierių reakcija, kai pasakėme jiems, kad teks kurti erdvėlaivį!“ Rengiantis šio filmo premjerai, kuri įvyks 2017 m. rugpjūtį, per kitus septynis mėnesius Lexus organizuos visą seriją renginių, skirtų sudominti viso pasaulio žiūrovus Valeriano nuotykiais.

Daugiau apie filmą „VALERIANAS IR TŪKSTANČIO PLANETŲ MIESTAS“ galite sužinoti:
- Facebook: https://www.facebook.com/ValerianMovie
- Twitter: https://twitter.com/ValerianMovie
- Instagram: https://instagram.com/valerianmovie/

APIE FILMĄ „VALERIANAS IR TŪKSTANČIO PLANETŲ MIESTAS“

Įkvėptas klasikinės grafinių novelių serijos „Valerianas ir Laurelina“, rašytojas ir režisierius Luc Besson šią legendinę originalią medžiagą pavertė unikalia šiuolaikine fantastine saga. Valerianas (Dane DeHaan) ir Laurelina (Cara Delevingne) yra specialūs žmonių teritorijų vyriausybės agentai, kurie palaiko tvarką visatoje. Savo vado (Clive Owen) įsakymu, Valerianas ir Laurelina vyksta vykdyti misijos į žadą atimantį tarpgalaktinį miestą Alfa – nuolat besiplečiantį metropolį, kurį sudaro tūkstančiai įvairių rūšių būtybių iš visos galaktikos.

Siekdami didesnės bendros gerovės, septyniolika milijonų Alfos miesto gyventojų suvienijo savo talentus, technologijas ir išteklius. Tačiau ne visi Alfos gyventojai siekia tų pačių tikslų: iš tiesų veikiančios nematomos jėgos kelia didelę grėsmę mūsų rasei.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU