concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

NAUJASIS GS F

LEXUS PRANEŠĖ APIE NAUJAUSIĄ F SERIJOS MODELIO – GS F SEDANO PASIRODYMĄ

  • Tai ketverių durelių sedanas, pasižymintis rafinuotu dizainu ir aukštos klasės sportiniam automobiliui būdingomis greičio charakteristikomis bei dinamika.

  • Jame montuojamas atmosferinis 5,0 litrų talpos V8 variklis, kurio maksimali galia – 473 AG, o maksimalus sukimo momentas – 527 Nm.

  • Variklis dirba pagal Otto ir Atkinsono degimo ciklus maksimaliai galiai ir efektyvumui užtikrinti.

  • Naujoviškas sukimo momento vektoriaus valdymo diferencialas lemia optimalų automobilio valdymą.

SPORTINĖS AMBICIJOS

Lexus bendrovė pranešė apie pasirodysiantį ilgai lauktą išskirtinių techninių charakteristikų GS F sedaną, taip dar kartą pademonstruodama savo sportines ambicijas. Naujasis modelis buvo pristatytas sausio 13 d. (antradienį) 8.40 val. Rytų standartiniu laiku (14.40 val. Centrinės Europos laiku) Šiaurės Amerikos tarptautinėje automobilių parodoje prie Lexus stendo „Cobo“ centre Detroite. GS F – naujausias Lexus modelis, papildysiantis ypatingomis eksploatacinėmis savybėmis išsiskiriančių F serijos automobilių asortimentą, kuriame jau puikuojasi RC F kupė. Tai ketverių durelių sedanas, pasižymintis rafinuotu dizainu ir aukštos klasės sportiniam automobiliui būdingomis greičio charakteristikomis bei dinamika.

Nors naujasis GS F turi tą pačią platformą, kaip ir standartinis GS modelis, tačiau jame įdiegta daug patobulinimų, tarp jų ir variklyje. Po gaubtu slepiasi 5,0 litrų darbinio tūrio atmosferinis V8 variklis, kuriam būdinga įspūdinga galia – 473 AG (348 kW)* esant 7100 aps./min. ir 527 Nm* siekiantis maksimalus sukimo momentas esant 4800–5600 aps./min. Šis rafinuotas variklis dirba pagal Otto ir Atkinsono degimo ciklus, todėl reikiamose situacijose pasiekiama maksimali galia ir efektyvumas. Kaip ir dera šiam aukštos klasės sedanui, variklis bus komplektuojamas su itin greitai reaguojančia aštuonių pavarų automatine pavarų dėže su mechaniniu perjungimo režimu.

VAŽIAVIMO KOKYBĖ

Į GAUSŲ GS F STANDARTINĖS ĮRANGOS SĄRAŠĄ ĮTRAUKTAS LEXUS NAUJOVIŠKAS SUKIMO MOMENTO VEKTORIAUS VALDYMO DIFERENCIALAS (TVD), MONTUOJAMAS IR RC F MODELYJE. JIS UŽTIKRINS IŠSKIRTINĮ SEDANO VALDYMĄ.

gsf cutout 001

Vairuotojai įvertins GS F sedano stabilumą ir sklandų riedėjimą važiuojant magistraliniais keliais ir jo gebėjimą įveikti sudėtingus kelius, nesvarbu, ar jie vestų per kalnus, ar baigtųsi lenktynių trasa. Naujasis GS F – nepriekaištingai subalansuotas sedanas, kuris iš prigimties yra „dvilypio charakterio“: jis gali padėti siekti rato apvažiavimo rekordų ir puikiai pasitarnauti kaip paprasta priemonė grįžti namo.

GS F sedanas sveria tik 1830 kg. Tai bus lengviausias automobilis tarp savo klasės atstovų.

TVD siūlo tris veikimo režimus:

  • STANDARD (numatytąjį), kuris subalansuoja dinamines savybes ir stabilumą;

  • SLALOM, užtikrinantį greitą reakciją į vairo pasukimą ir manevringumą;

  • TRACK, padedantį išlaikyti stabilumą važiuojant lenktynių trasoje dideliu greičiu.

SPECIFIKACIJOS

Bendras ilgis (mm) 4915
Bendras plotis (mm) 1845
Bendras aukštis (mm) 1440
Važiuoklės bazė (mm) 2850
Parengto automobilio masė (Kg) 1830
Tarpvėžė (Fr) mm 1555
Tarpvėžė (Rr) mm 1560
Ratlankiai (Fr) 19'' X 9J
Ratlankiai (Rr) 19'' x 10J
Padangos (Fr) 255/35R19
Padangos (Rr) 275/35R19
gsf cutout 002

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU