concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

LEXUS VEIKLA AUTOMOBILIŲ
SPORTO SRITYJE

Lexus skirs daugiau dėmesio šių metų automobilių sportui. Apie tai byloja naujasis RC F GT3 modelis, kuriuo bendrovė siekia sustiprinti savo prekės ženklo įvaizdį pritraukdama augančią lenktynių fanų auditoriją visame pasaulyje. Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) jau patvirtintas naujasis automobilis pasirodys JAV ir Japonijos lenktynių čempionatuose, taip pat atskirose Europos lenktynėse.

JAV komanda 3GT Racing su dviem Lexus RC F GT3 automobiliais dalyvaus IMSA WeatherTech SportsCar Championship čempionate, GTD klasėje.

Japonijoje komanda LM Corsa su dviem automobiliais startuos Super GT čempionate, GT300 klasėje.

Europoje šį sezoną savo rezultatus mėgins pagerinti dvi komandos – Farnbacher Racing ir Emil Frey Racing, siekdamos ateityje pereiti į aukštesnį Europos GT3 lenktynių lygį. Pernai šios komandos dalyvavo VLN ištvermės lenktynių čempionate su RC F GT3 prototipais. Savo jėgas jos bandys 2017 m. Europos lenktynėse, įskaitant atskiras International GT Open čempionato lenktynes.

Praėjusiais metais Lexus tapo pirmuoju Azijos automobilių gamintoju, laimėjusiu VLN ištvermės lenktynių čempionatą Niurburgringo Šiaurinėje kilpoje: pergalė buvo išplėšta VLN9 lenktynėse spalio 8 d. su RC F GT3 prototipu.

Puikių rezultatų praėjusiais metais Lexus pasiekė ir su RC F GT500 – dar vienu lenktyniniu automobiliu, sukurtu RC F pagrindu. 2016 m. RC F GT500 bolidas dominavo praėjusių metų Super GT čempionate Japonijoje: SARD komanda ir pilotai Heikki Kovalainen bei Kohei Hirate laimėjo atitinkamai komandinėje ir asmeninėje įskaitose GT500 kategorijoje.

CHARAKTERISTIKOS

2017 LEXUS RC F GT3 - TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS

Automobilio modelis LEXUS RC F GT3
Variklis 5,4 l V8
Galia 373+ kW (500+ DIN AG)
Sukimo momentas nėra duomenų
Transmisija 6 laipsnių sekvencinė lenktyninė pavarų dėžė
Ratai 13 x 18 priekyje, 13 x 18 gale, su centriniu tvirtinimo varžtu, 13 x 8 colių priekyje ir gale
Stabdžiai geležiniai stabdžių diskai
Bendras ilgis 4845 mm
Bendras plotis 2030 mm
Bendras aukštis 1270 mm
Važiuoklės bazė 2730 mm
Parengto automobilio masė 1300 kg

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU