concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

NAUJIENOS IR ĮVYKIAI

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

NAUJOJO RX MODELIO PASAULINĖ PREMJERA NIUJORKO AUTOMOBILIŲ PARODOJE

RX New York MS

LEXUS PRISTATO KETVIRTOSIOS KARTOS RX MODELĮ, DAR KARTĄ MESDAMA IŠŠŪKĮ PRABANGIŲ SPORTINIŲ VISUREIGIŲ SEGMENTUI

Tai perkamiausias modelis per visą 26 metų Lexus istoriją (parduota daugiau nei 2,1 mln. vnt.) – iš visų iki šiol Lexus parduotų automobilių kas trečias modelis iš dešimties buvo RX. Naujasis modelis sukurtas didžiulės sėkmės susilaukusių ankstesniųjų versijų pagrindu ir išsiskiria visiškai atnaujintu prabangiu interjeru bei nauju išdailintu patraukliu kėbulo dizainu.

Nauja pribloškianti išvaizda

Vos užmetus žvilgsnį į naująjį RX, į akis krinta efektinga jo išvaizda. Visiškai pakeista priekinė dalis, kurią pabrėžia išraiškingos verpsto formos grotelės su chromuotais kraštais ir trijų projekcijų L formos LED priekiniai žibintai. Šie elementai kartu su atnaujintais rūko žibintais suteikia automobiliui elegancijos ir futuristinių bruožų. Tvirti priekiniai į apačią platėjantys sparnai sustiprina sportinį RX įvaizdį.

Ryškesnes formas įgijusi galinė dalis sudaro ypač stabilaus automobilio įspūdį. Jį sustiprina RX šonus supantys nauji L formos galiniai žibintai, kuriems šviečiant sukuriamas platesnis ir galingesnis automobilio siluetas. Galinių žibintų šviesa sklinda į šonus iki galinių durelių. Tai pirmą kartą Lexus panaudotas toks efektas.

Komfortiškas ir ištaigingas RX salonas išsiskiria naujose vietose pritaikytomis aukšto lygio apdailos detalėmis ir lazeriu išpjautais nugludintais mediniais ornamentais, kurie pamalonins trokštančius dar daugiau prabangos. Pagrindinis salono akcentas – platus projekcinis ekranas (HUD). Informacinė zona su 12,3 colio monitoriumi atskirta nuo pagrindinės valdiklių zonos.

Galingi, efektyvūs ir sklandžiai veikiantys varikliai

Naujasis RX bus siūlomas su patobulintu galingesniu – 300 AG 3,5 l V6 benzininiu varikliu, kuris bus montuojamas su nauja 8 pavarų automatine transmisija. Taip pat bus galima rinktis visiškai hibridinį modelį.

Visi RX varikliai atitinkamai patobulinti degalų sąnaudoms ir anglies dvideginio kiekiui sumažinti.

Stabilesnis ir geriau valdomas

Naujasis RX sukurtas siekiant užtikrinti lengvajam automobiliui būdingą valdymą. Sutvirtinta visa RX važiuoklė lemia didesnį stabilumą ir geresnį valdymą atliekant posūkius. Pritaikyta ir tvirtesnė kėbulo konstrukcija – dėl didesnio jos standumo ne tik itin pagerėja valdymas, bet ir efektyviau sulaikomi variklio skleidžiami bei iš išorės patenkantys garsai. Automobilyje taip pat yra integruota automobilio dinamikos valdymo sistema (VDIM), kuri atpažįsta potencialias pavojingas situacijas ir automatiškai (dažnai akivaizdžiai) pakoreguoja padėtį, padėdama suvaldyti automobilį, kad jis išliktų stabilus atliekant posūkius. Visų varomųjų ratų sistema taip pat pagerina RX valdymą ir stabilumą važiuojant sausu bei lygiu kelio paviršiumi.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU