concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

NAUJIENOS IR ĮVYKIAI

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

UŽ SAVO 2015 M. MILANO DIZAINO SAVAITĖS METU PRISTATYTĄ EKSPOZICIJĄ LEXUS PELNĖ „BEST ENTERTAINING“ APDOVANOJIMĄ

Milan design week

MILANO DIZAINO KONKURSE LEXUS LAIMĖJO „BEST ENTERTAINING“ APDOVANOJIMĄ.

Milano dizaino savaitėje – didžiausiame pasaulyje dizaino renginyje – Lexus pristatyta ekspozicija „Lexus – pojūčių kelionė“ pelnė Milano Dizaino apdovanojimą „Best Entertaining“. Lexus yra pirmoji automobilių gamintoja, laimėjusi šį apdovanojimą.

Penktus metus vykstantį konkursą organizuoja kultūros organizacija „Elita“. Tai vienintelis oficialus konkursas, kurio metu įvertinamos geriausios Milano dizaino savaitėje pristatytos instaliacijos. Šie apdovanojimai skiriami už geriausias ekspozicijas vertinant bendrai ir taip pat atskiriems laimėtojams penkiose kategorijose (pramogų, technologijų, garso, poveikio ir internetinės prekybos). Nugalėtojai renkami iš visų Milano dizaino savaitės metu įvairiuose miesto rajonuose ekspozicijas pristačiusių organizatorių.

Ekspoziciją kūrė du pasaulinį pripažinimą pelnę menininkai – erdvės dizaineris Philippe Nigro ir virtuvės šefas Hajime Yoneda, papildęs pojūčių kelionę skonio potyriais. Iš šių labai skirtingų menininkų kūrybinės bendrystės gimė be galo unikali paroda, palikusi neišdildomą įspūdį daugeliui lankytojų.

Lexus International svetainėje jau galima peržiūrėti dviejų minučių trukmės interaktyvųjį virtualų parodos pristatymą: http://www.lexus-int.com/lexus-design/virtual-journey/.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU