concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

NAUJIENOS IR ĮVYKIAI

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

2015 M. LEXUS DIZAINO KONKURSO NUGALĖTOJAIS TAPO DRABUŽIŲ KOLEKCIJĄ „APRANGA PAGAL NUOTAIKĄ“ (SENSE-WEAR) SUKŪRĘ AUTORIAI

2015 LexusDesignAward winner teaser

LEXUS SU MALONUMU PRANEŠA, JOG PROJEKTĄ „APRANGA PAGAL NUOTAIKĄ“ (SENSE-WEAR) SUKŪRĘ AUTORIAI – EMANUELA CORTI IR IVAN PARATI (CARAVAN GRUPĖ) PRIPAŽINTI ŠIŲ METŲ LEXUS DIZAINO KONKURSO DIDŽIOJO PRIZO LAIMĖTOJAIS.

Lexus su malonumu praneša, jog projektą „Apranga pagal nuotaiką“ (Sense-Wear) sukūrę autoriai – Emanuela Corti ir Ivanas Parati (Caravan grupė) pripažinti šių metų Lexus Dizaino konkurso Didžiojo prizo laimėtojais. Šiandien Milano dizaino savaitės renginyje prie Lexus stendo vykusioje iškilmingoje ceremonijoje apdovanojimą nugalėtojams įteikė Lexus International prezidentas Tokuo Fukuichi.

„Apranga pagal nuotaiką“ (Sense-Wear) – drabužių ir aksesuarų kolekcija, sukurta siekiant keisti mūsų pojūčių suvokimą, kad išmoktume geriau juos valdyti. Kai kurie šios kolekcijos daiktai padeda slopinti fizinius pojūčius, o kiti juos stiprina, taip atverdami pojūčių pasaulį iš naujos perspektyvos. Kuriant šį prie Lexus stendo Milane pristatytą prototipą, dizaineriams talkino Robin Hunicke.

Nugalėtojais pripažinti Emanuela Corti ir Ivan Parati taip pakomentavo šį įvykį: „Mes labai džiaugiamės laimėję šį apdovanojimą! Dalyvauti šiame konkurse mes nusprendėme dėl temos „Pojūčiai“ – ji mums ypač patiko. Mes daug ką ištyrėme ir peržiūrėjome galybę dalykų, kurie galėtų įkvėpti naujų dizaino idėjų. Tuomet pasirinkome vieną projektą – drabužius, skirtus palengvinti žmonių, ypač turinčių specialiųjų poreikių, gyvenimą. Mes lankėmės specialiose institucijose, dalijomės savo idėjomis su gydytojais. Jų išsakyta nuomonė nugulė į šį projektą. Tiesą sakant, dabar mes matome, jog šie drabužiai gali pasitarnauti daugeliui žmonių. Savo kasdieniame gyvenime mes kartais patiriame stresinių situacijų, kai norisi užsitverti tam tikra užtvara. Taigi šis apdovanojimas mums yra puiki galimybė toliau tobulinti savo idėją, kad ateityje galėtume padėti žmonėms.“

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU