concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

PRABANGUS HIBRIDINIS KUPĖ LC 500h

PASAULINĖ PRABANGAUS HIBRIDINIO KUPĖ LC 500h SU NAUJOSIOS KARTOS LEXUS DAUGIAPAKOPE HIBRIDINE SISTEMA PREMJERA

Tai naujas mūsų proveržis kuriant ateities automobilius. 2016 m. Ženevos automobilių parodoje Lexus bendrovė vėl suvirpins pasaulio publikos širdis pristatydama hibridinę savo naujojo prabangaus kupė LC versiją. Po kerinčia išvaizda laukia ne mažiau jaudinanti patirtis. LC 500h montuojamas su mūsų naujausios kartos daugiapakope hibridine sistema (Lexus Multi Stage Hybrid System), kuri užtikrina gyvybingas važiavimo savybes ir puikią degalų ekonomiją.

Pirmą kartą LC modelį pasaulis išvydo 2016 m. Šiaurės Amerikos tarptautinėje automobilių parodoje (NAIAS). Šis savo patraukliu stiliumi, kvapą gniaužiančiomis važiavimo savybėmis ir neįtikėtinu meistriškumu įspūdį darantis modelis neabejotinai tampa vienu mūsų flagmanų.

2016 m. Ženevos automobilių parodoje mes pristatome ir stulbinamą koncepcinį LF-FC automobilį. Ši naujojo automobilio vizija suteikia unikalią galimybę žvilgtelėti į mūsų ateities automobilių dizaino ir technologijų tendencijas. Pirmą kartą 2015 m. Tokijo automobilių parodoje pristatytas LF-FC modelis varomas naujoviškos galingos kuro elementų sistemos.

Jame taip pat įrengtas pažangus bekontaktis elektroninis HMI (žmogaus ir mašinos sąsajos) valdiklis ir pagalbinės automatizuoto vairavimo sistemos. Ši koncepcija – tai žvilgsnis į automobilių ateitį.

ŽIŪRĖKITE LEXUS
SPAUDOS KONFERENCIJĄ

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU