concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

MARK SUSIPAŽINO SU LC IBIZOJE

NAUJOJOJE LEXUS REKLAMINĖJE KAMPANIJOJE PASAULINIO GARSO MUZIKOS PRODIUSERIS MARK RONSON KVIEČIA PUBLIKĄ „PALIKTI SAVO PĖDSAKĄ“

Šiandien Lexus pranešė apie kūrybinį bendradarbiavimą su tituluotuoju muzikos prodiuseriu Mark Ronson naujajam LC modeliui pristatyti. Naujasis Lexus flagmanas kupė simbolizuoja naują prabangaus prekės ženklo raidos etapą. Ne veltui naujo modelio reklaminė kampanija pavadinta „Palikite savo pėdsaką“ (Make Your Mark).

Bendradarbiavimas su M. Ronson – dar vienas Lexus žingsnis į priekį įgyvendinant savo ambicingą siekį kurti nepaprasta muzikos, meno ir technologijų srityse. Tai naujas partnerystės projektas po 2015 m. startavusios reklaminės kampanijos „Gyvenimas kaip RX“ su Jude Law, kuri suteikė galimybę interaktyviojo šou žiūrovams atsisėsti už vairo įsijaučiant į kino žvaigždės vaidmenį.

MARK RONSON

Per kitą kampanijos „Palikite savo pėdsaką“ pusmetį klientams ir fanams bus pasiūlyta daug įdomios medžiagos ir padovanota malonių potyrių.

Mark Ronson išsakytos mintys apie šią reklaminę kampaniją: „Man visuomet patiko dirbti su partneriais, diegiančiais naujoves ir demonstruojančiais unikalumą visur ir visada. Kai buvau supažindintas su Lexus kampanijos koncepcija ir išvydau naująjį Lexus LC, buvau tiesiog pakerėtas. Mane sužavėjo idėja pasitelkti muziką, kadangi ji turi neįtikėtiną poveikį ir gali sužadinti emocijas, susijusias su šiuo automobiliu.“

LEXUS LC

LC kupė išsaugojo iš esmės tokį pat koncepcinio LF-LC modelio dizainą, už kurį abu automobiliai pelnė apdovanojimą EyesOn Design Award konkurse. LC modelis yra pagrindinis besikeičiančios Lexus automobilių projektavimo kultūros simbolis, atspindintis bendras dizainerių ir konstruktorių pastangas siekiant sukurti visus lūkesčius pranokstantį stulbinamą automobilį.

Lexus Europe vadovas Alain Uyttenhoven taip pakomentavo Lexus ir Mark Ronson partnerystę: „Mark Ronson – legendinis muzikos prodiuseris, sukūręs garsiausius dešimtmečio hitus. Geresnio savo kampanijos „Palikite savo pėdsaką“ partnerio neįmanoma rasti. Lexus LC ženklina naujo Lexus etapo pradžią: mes stengsimės ieškoti darnesnio santykio tarp konstrukcinių sprendimų ir dizaino. Geresnio partnerio už Mark nėra. Šis žmogus įnešė svarų indėlį į muzikos pasaulį, pamalonindamas mus nepakartojamais pasirodymais ir bendrais darbais.“

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU