concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

NOVATORIŠKA
AUTOMOBILIO
SĖDYNĖ

2016 m. Paryžiaus automobilių parodoje įvyks pasaulinė Lexus koncepcinės kinetinės automobilio sėdynės premjera. Jos novatoriška tinklinė pluošto struktūra pateikia naują automobilio sėdynės komforto apibrėžimą.

Žmogaus stuburas palaiko galvą. Jis leidžia pasukti dubenį ir krūtinės ląstą į priešingas puses, stabilizuodamas galvos judėjimą net vaikštant ar bėgant.

KOMFORTIŠKAS
TINKLAS

Kuriant automobilio sėdynę siekta atkartoti analogiškus judesius: sėdimoji dalis ir atlošas juda priklausomai nuo žmogaus svorio ir veikiančių išorės jėgų. Todėl sėdint sėdynė stabilizuoja automobilio judėjimo sąlygojamus galvos svyravimus, užtikrindama stabilų regėjimo lauką. Tokia sėdynės konstrukcija mažina vairuotojo ir keleivių nuovargį, palengvina automobilio valdymą ir leidžia mėgautis didesniu komfortu.

Sėdynės rėmą dengia voratinklio tipo danga – tinklo siūlai kaip spinduliai driekiasi tolyn nuo atlošo centro. Šis tinklas yra gana lankstus ir maksimaliai prisitaiko prie kūno formos, atitinkamai išskirstydamas apkrovą, kad žmogus galėtų komfortiškai keliauti ilgus atstumus.

IŠSKIRTINĖ
AMORTIZACIJA

Sėdynės atlošo centras yra menčių aukštyje, todėl sėdinčiojo krūtinės ląsta gali atlikti sukamuosius judesius aplink sėdynės sukimosi ašį. Toks sprendimas užtikrina stabilią galvos padėtį ir tvirtą kūno atramą. Be to, šios konstrukcijos sėdynė yra lengvesnė ir leidžia sumažinti bendrąją automobilio masę.

Atlošo voratinklį sudarantys pluoštai pagaminti ne iš perdirbtų naftos produktų, bet iš ekologiškų medžiagų sintetinio voratinklinio šilko pagrindu. Pagrindinė šių medžiagų sudedamoji dalis – baltymas, kuris išgaunamas mikrobinės fermentacijos būdu, o po to suverpiamas, paverčiant jį nauja medžiaga, pasižyminčia puikiomis amortizacinėmis savybėmis ir patvarumu.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU