concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

360° POŽIŪRIS

360 approach

LEXUS APLINKOSAUGOS VEIKLA KILO IŠ NUOŠIRDŽIOS BENDROVĖS PAGARBOS ŽEMEI IR JOS RŪPESČIO APLINKA. SUSIPAŽINKITE SU KETURIŲ ETAPŲ PROCESU IR SUŽINOKITE, KAIP LEXUS MAŽINA SAVO NEIGIAMĄ POVEIKĮ APLINKAI.

TIKSLAS: IKI NULIO SUMAŽINTI TERŠALŲ KIEKĮ

LEXUS BENDROVĖ JAUČIA PAREIGĄ SIEKTI, KAD PRAMONĖS ATSTOVAI IMTŲSI SPRĘSTI APLINKOSAUGOS PROBLEMAS.

Mes esame įsitikinę, jog aplinkos tvarumas yra vienintelis didžiausias iššūkis, su kuriuo susiduria mūsų pramonė ir visuomenė šiame amžiuje. Mūsų sprendimai šioje srityje susiję ne tik su mūsų produktais, bet ir su kiekvienu mūsų veiklos aspektu ir visais joje dalyvaujančiais asmenimis.

Turėdami aiškią tvaraus mobilumo viziją mes siekiame:

  • lyderiauti novatoriškų aplinką tausojančių technologijų, tokių kaip hibridiniai automobiliai, srityje;
  • mažinti visų mūsų operacijų daromą poveikį aplinkai;
  • iki minimumo sumažinti gamtos išteklių naudojimą gamyboje ir iki maksimumo padidinti perdirbamų ir pakartotinai panaudojamų medžiagų naudojimą;
  • bendradarbiauti su vietos bendruomenėmis, kad būtų pagerinta aplinkos kokybė.

Tai mūsų visapusiškas požiūris į lyderystę aplinkosaugos srityje. Mes siekiame iki nulio sumažinti taršos lygį ir atliekų kiekį visuose savo veiklos etapuose. Mes tikime, jog ilgainiui, pasitelkiant savo įgūdžius ir Kaizen (šis japoniškas žodis reiškia nuolatinį tobulėjimą) principą, tai įmanoma pasiekti. Esame tikri, jog nuo to priklauso Lexus augimas ir sėkmė.

PIRMAS ETAPAS:

PRODUKTŲ KONSTRAVIMAS IR KŪRIMAS

SIEKIANT SUMAŽINTI POVEIKĮ APLINKAI, SVARBU NUMATYTI IR ĮVERTINTI JUDĖJIMĄ Į PRIEKĮ. TODĖL MES LAIKOMĖS GYVAVIMO CIKLO KONCEPCIJOS. TAI PLATUS PROCESAS, KURIS APIMA PER VISĄ MŪSŲ PRODUKTŲ GYVAVIMO CIKLĄ SUNAUDOTUS IŠTEKLIUS IR JŲ POVEIKĮ APLINKAI BEI SVEIKATAI.

environment nx clip

Mes pirmaujame didelio perdirbamumo medžiagų ir dalių naudojimo srityje. Be to, mes tiriame ir naudojame detales, kurias lengva perdirbti joms atitarnavus, taip užtikrindami paprastesnį perdirbimo procesą. Net ir mažiausiai matomos Lexus dalys yra pagamintos laikantis šio požiūrio: perdirbti buferiai naudojami bagažo skyriaus apdailai, o perdirbta suskaidyta garso izoliacinė medžiaga – garso slopintuvui už prietaisų skydelio.

Automobilių durelių apdaila dabar gaminama iš kenafo (erškėtinių šeimos augalo) kamienų, o ne iš medienos drožlių, kurios buvo naudojamos anksčiau.

Kenafas sugeria nuo dviejų iki penkių kartų daugiau CO2 nei kiti augalai, o jo drožlės maišomos su senų buferių atliekomis iš automobilių remonto centrų automobilių apdailai gaminti. Tokia apdaila yra lengvesnė, geriau izoliuoja garsą ir gaminama iš medžiagų, kurių naudojimas nemažina miškų plotų.

recyclable plastic

MES SUKŪRĖME LENGVAI PERDIRBAMĄ PLASTIKĄ, KURIS NAUDOJAMAS VISUOSE MŪSŲ AUTOMOBILIUOSE, IR KURĮ DABAR GALI NAUDOTI VISI AUTOMOBILIŲ GAMINTOJAI.

ANTRAS ETAPAS:

GAMYBA

production

Lexus bendrovė jaučia pareigą siekti, kad pramonės atstovai imtųsi spręsti aplinkosaugos problemas. Mes esame įsitikinę, jog aplinkos tvarumas yra vienintelis didžiausias iššūkis, su kuriuo susiduria mūsų pramonė ir visuomenė šiame amžiuje. Mūsų sprendimai šioje srityje susiję ne tik su mūsų produktais, bet ir su kiekvienu mūsų veiklos aspektu ir visais joje dalyvaujančiais asmenimis.

Tai mūsų visapusiškas požiūris į lyderystę aplinkosaugos srityje. Mes siekiame iki nulio sumažinti taršos lygį ir atliekų kiekį visuose savo veiklos etapuose. Mes tikime, jog ilgainiui, pasitelkiant įgūdžius ir Kaizen (išvertus iš japonų kalbos – nuolatinio tobulėjimo) principą, tai įmanoma pasiekti. Esame tikri, jog nuo to priklauso Lexus augimas ir sėkmė.

TREČIAS ETAPAS:

LOGISTIKA

Lexus aplinkosaugos veikla apima daug įvairių etapų – nuo žaliavų surinkimo ir transportavimo iki automobilių dalių apdorojimo ir surinkimo, nuo procesų mūsų centriniuose automobilių prekybos salonuose iki atitarnavusių automobilių medžiagų tvarkymo.

Mums pavyko sumažinti nuvažiuojamą atstumą logistikos srityje 4919 kilometrų (3057 mylių) per metus, o tai yra 1020 tonų CO2 mažiau. Šį rezultatą mes pasiekėme rūpestingai planuodami transportavimo maršrutus ir padvigubindami kiekvieno sunkvežimio naudingąją apkrovą.

logistics

KETVIRTAS ETAPAS:

ATITARNAVUSIŲ AUTOMOBILIŲ PERDIRBIMAS

ATITARNAVUSIŲ AUTOMOBILIŲ DIREKTYVA SIEKIAMA IŠVENGTI ATLIEKŲ SUSIDARYMO IR APRIBOTI JŲ KIEKĮ, PADIDINTI ATITARNAVUSIŲ AUTOMOBILIŲ PAKARTOTINĮ PANAUDOJIMĄ, PERDIRBIMĄ IR UTILIZAVIMĄ.

Lexus patvirtina direktyvos reikalavimus. Įgyvendindama šią direktyvą, ji parengė nemokamo visų tinkamų „Lexus“ automobilių surinkimo nuostatus. Visame pasaulyje Lexus siekia iki minimumo sumažinti savo vykdomų operacijų poveikį aplinkai.

Renkantis atitarnavusių automobilių utilizavimo ir perdirbimo verslo partnerį, buvo svarbu, kad jis atitiktų aukščiausius standartus, kad Lexus savininkams būtų atsakingai, patikimai ir efektyviai suteiktos galutinio jų automobilių utilizavimo paslaugos.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU