concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

LEXUS EXTRACARE

SU LEXUS EXTRACARE GALITE PRATĘSTI SAVO LEXUS GARANTIJĄ VIENERIAIS ARBA DVEJAIS METAIS!

Extracare

Kadangi Jūsų automobilis yra svarbi Jūsų gyvenimo dalis, Lexus sukūrė papildomą garantinį produktą, kuris apsaugos Jus nuo neplanuotų išlaidų ir užtikrins Jums ramybę ir daug nerūpestingų kelionių.

Papildoma Lexus gamintojo garantija Lexus Extracare gali būti suteikta tik Lexus savininkams, kurių automobiliai ne senesni kaip trejų metų, o rida neviršija 100 000 km, ir kurių techninė priežiūra buvo atlikta pagal Lexus techninės priežiūros programą. Papildoma garantija įsigalioja pasibaigus pagrindinei garantijai (treji metai arba 100 000 km rida, priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau).

Kad galiotų Lexus Extracare garantija, Jums tereikia atlikti automobilio techninę priežiūrą kas 15 000 kilometrų arba kartą per metus (priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau). Lexus Extracare veikia visoje Europoje, ir kol galioja pratęstoji Lexus Extracare garantija, netaikomas ridos apribojimas. Todėl papildomos garantijos galiojimo metu galite nuvažiuoti neribotą atstumą – važiuokite nors ir aplink pasaulį!

Lexus Extracare atveju:

  • garantiniams remonto darbams naudojamos tik Lexus originalios atsarginės detalės;
  • galite būti tikri, kad darbus atliks tik geriausi specialistai savo srityse;
  • automobilio pardavimo atveju papildoma garantija perduodama naujajam savininkui.

Su Lexus Extracare galite nemokamai gauti ir paslaugų paketą Lexus Euro Assistance 24, kuris Jums suteikia galimybę naudotis automobilio pagalba kelyje, apimančia įvairias papildomas paslaugas. Lexus Euro Assistance 24 galioja visose Europos Sąjungos šalyse visą papildomos garantijos galiojimo laikotarpį 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Lexus Euro Assistance 24 Jums padės, pavyzdžiui, susidūrus su tokiomis problemomis:

  • pagalba kelyje (išsikrovęs akumuliatorius, pasibaigę degalai, nuleista padanga, prarasti rakteliai ar užsirakinimas automobilyje ir pan.);
  • automobilio pargabenimas, jeigu jis nebetinkamas važiuoti;
  • jeigu dėl mechaninio gedimo ar nelaimingo atsitikimo automobilis tampa nebetinkamas važiuoti užsienyje, „Lexus Euro Assistance 24“ automobilio pagalbos paslauga Jums užtikrina galimybę arba gauti kitą automobilį, arba nakvynę, arba tęsti kelionę kitu transportu.

Jūs galite įsigyti pratęstąją Lexus Extracare garantiją vieneriems arba dvejiems metams. Tikslios kainos pateiktos lentelėje žemiau, o daugiau informacijos – PDF dokumente.

      LT su 21% PVM
1 metai 2 metai
CT 200h 395 € 559 €
IS 300h, IS 200t, NX 300h, NX 200t 495 € 659 €
GS 300h, GS 200t, GS 450h, RX 450h, RX 200t 635 € 859 €
GS F, LS 460, LS 600h L, RC F, RC 200t, RC 300h 695 € 959 €
Kiti Lexus modeliai 695 € 959 €

*Aukščiau nurodytos sąlygos yra informacinės. Norėdami susipažinti su visomis paslaugos sąlygomis, susisiekite su vietine Lexus atstovybe. Paskelbta informacija yra naujausia informacija jos skelbimo metu ir gali būti keičiama be išankstinio perspėjimo.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU