concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

MESSiAH
DAMIAN WALSHE-HOWLING

NAUJAS DĖMESĮ PRIKAUSTANTIS LEXUS TRUMPAMETRAŽIS FILMAS SIDNĖJAUS KINO FESTIVALYJE

Neseniai Sidnėjaus kino festivalyje bendrovė Lexus ir kino studija The Weinstein Company pristatė antrąją iš keturių naujausios Lexus trumpametražių filmų serijos juostų. Šio konkurso tikslas – paremti perspektyvių kinematografų pasiekimus ir kartu paskatinti pasakojimo meno sklaidą. Paraiškas dalyvauti šių metų konkurse Lexus pasiūlyta tema „Nujautimas“ pateikė tūkstančiai talentingų režisierių iš viso pasaulio.

Iš gausybės įspūdingų konkurso darbų atrinkta režisieriaus Damian Walshe-Howling susukta trumpametražė juosta MESSiAH. Šio filmo, kuriame vaidina talentingi aktoriai, dėmesio centre atsiduria linksmas kultūrų susidūrimas fantastiškuose Australijos tyrlaukiuose. Premjeroje dalyvavęs režisierius papasakojo apie savo filmo MESSiAH gimimą ir buvo pasveikintas su pergale trečiajame Lexus trumpametražių filmų konkurse.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU