concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

THE NATION THAT
HELD ITS BREATH
KEV CAHILL

LAIMĖJUSIO LEXUS TRUMPAMETRAŽIO FILMO PREMJERA RAINDANCE KINO FESTIVALYJE

Rugsėjį vykusiame Raindance kino festivalyje Lexus ir The Weinstein Company pirmąkart pademonstravo Kev Cahill sukurtą filmą „Tauta, sulaikiusi kvėpavimą“ (The Nation Held Its Breath).

Gerai pažįstamas iš tokių filmų kaip „Medžiotojas ir Ledo karalienė“ (The Huntsman: Winter’s War), „Toras 2: Tamsos pasaulis“ (Thor: The Dark World) ir „Alisa Veidrodžių karalystėje“ (Alice Through the Looking Glass) tituluotas Kev Cahill taip pat dalyvavo filmuojant populiarųjį TV serialą „Sostų karai“ (Game of Thrones).

Filme „Tauta, sulaikiusi kvėpavimą“ (The Nation Held Its Breath) pasakojama apie jauną tėvą, kuris blaškosi tarp dviejų pasirinkimo galimybių – ar išvysti savo vaiko gimimo, ar Airijos patekimo į 1990 m. Pasaulio taurės ketvirtfinalį stebuklą. Šioje kino juostoje vaidina Sam Keeley, kurį kartu su Bradley Cooper buvo galima pamatyti neseniai pasirodžiusiame filme „Šefas Adamas Džounsas“ (Burnt), ir Barbara Brennan, išgarsėjusi savo vaidmenimis filmuose „Veronica Guerin“ ir „A Date for Mad Mary“.

The Weinstein Company prezidentas ir vykdomasis direktorius David Glasser teigė: „Mes negalime atsidžiaugti savo darbu dalyvaujant Lexus trumpametražių filmų projekte ir jo atvertomis galimybėmis. Kev Cahill filmas tėra viena iš keturių juostų, parodančių, koks stebuklas įvyksta suteikus galimybę talentingiems žmonėms įgyvendinti savo svajones.“

Lexus International Pasaulinio prekės ženklo įvaizdžio kūrimo skyriaus generalinis direktorius David Nordstrom pridūrė: „Mūsų režisierių darbai kasmet nesiliauja mus stebinę. Mes didžiuojamės savo bendradarbiavimu su kino studija The Weinstein Company, kuri padeda šiems kino kūrėjams savo sumanymus paversti tikrove.“

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU