concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

LAIMĖJĘS LEXUS TRUMPAMETRAŽIS FILMAS – JEANNIE DONOHOE JUOSTA

PREMJERA ĮVYKS NAPOS SLĖNIO KINO FESTIVALYJE

Lapkričio 10 d. Lexus ir The Weinstein Company atidarys Napos slėnio kino festivalį naujo įspūdingo filmo „Žaidimas“ (Game) premjera. Šį filmą pagal savo scenarijų sukūrė viena iš konkurso nugalėtojų – režisierė Jeannie Donohoe. Kinematografijos studijas Kolumbijos universitete baigusi Jeannie pagal savo sukurtus scenarijus režisavo kelis trumpametražius filmus, tarp jų „Ėriavimosi sezonas“ (Lambing Season) ir „Publika“ (Public). Jeannie šiuo metu panirusi į savo pirmojo ilgametražio filmo „Banda“ (Flock) kūrybą.

Filmo „Žaidimas“ (Game) siužetas sukasi apie koledžo antrakursį, kuris pereina į naują mokyklą ir mėgina patekti į geriausią valstijos vaikinų krepšinio komandą. Aikštelėje žaidėjas demonstruoja išskirtinius gebėjimus, kurių pakanka, siekiant patekti į pagrindinę komandos sudėtį. Tačiau komandai sužinojus naujoko šokiruojančią paslaptį, siužetinė linija pakrypsta visai kita linkme. Filme taip pat vaidina kanadiečių aktorius ir triskart NBA čempionas Rickas Foxas.

„Žaidimas“ (Game) – viena iš keturių The Weinstein Company prodiuserio Joey Horvitz prodiusuotų trečiojo Lexus trumpametražių filmų sezono kino juostų. Šis konkursas yra bendras Lexus International ir kino studijos The Weinstein Company projektas, skirtas paremti perspektyvius kino kūrėjus. Napos slėnio kino festivalyje bus pristatytos ir kitos trys Lexus trumpametražių filmų konkurso juostos – „Penktadienio naktis“ (Friday Night), „MESiJAS“ (MESSiAH) ir „Tauta, sulaikiusi kvėpavimą“ (A Nation Holds Its Breath).

The Weinstein Company pirmininkas Harvey Weinstein pareiškė: „Mes be galo džiaugiamės galėdami Napos slėnio kino festivalyje pirmą kartą pristatyti filmą „Žaidimas“. Donohoe talentas prikausto dėmesį per visą filmą, kuriame puikiai išplėtota trečiojo Lexus trumpametražių filmų sezono tema – Nujautimas.“

Lexus International Pasaulinio prekės ženklo įvaizdžio kūrimo skyriaus generalinis direktorius David Nordstrom pridūrė: „Žiūrovai galės susipažinti ne tik su Jeannie vaizduotės pasauliu, atskleistu filme „Žaidimas“, bet ir su kitais trečiojo Lexus trumpametražių filmų konkurso projektais. Visi jie žaižaruoja pasaulinę auditoriją įkvepiančiais kūrybiškumo proveržiais.“

„The Weinstein Company ir Lexus International džiaugiasi sėkminga savo partneryste ir tikisi šiais filmais bei visa programa įkvėpti ir motyvuoti dar daugiau režisierių iš viso pasaulio“, – kalbėjo The Weinstein Company prezidentas ir vykdomasis direktorius David Glasser.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU