concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

FRIDAY NIGHT
ALEXIS MICHALIK

NAUJO ĮSPŪDINGO LEXUS TRUMPAMETRAŽIO FILMO DEBIUTAS TOKIJO KINO FESTIVALYJE

Neseniai Tokijo kino festivalyje Tokyo Short Shorts bendrovė Lexus ir kino studija The Weinstein Company pristatė pirmąją iš keturių trečiojo Lexus trumpametražių filmų konkurso juostą. Šis nuostabus Alexis Michalik režisuotas trumpametražis filmas buvo išrinktas iš tūkstančių konkursinių darbų. Jame plėtojama šio Lexus sezono tema „Nujautimas“. Efektinga istorija Friday Night pasakoja apie mamą, kuri lankydamasi Prancūzijoje atsiduria mieste vykstančio išpuolio epicentre.

Po premjeros režisierius kartu su iškiliais filmo kūrybinės komandos nariais dalyvavo jo garbei surengtame vakarėlyje Intersect by Lexus Tokijuje. Tai unikali vieta, kur svečiai gali artimiau susipažinti su įkvepiančiu Lexus dizaino, meno, mados ir kultūros pasauliu. Ši juosta yra trečiojo Lexus trumpametražių filmų konkurso darbas. Konkurso tikslas – paremti perspektyvių kinematografų pasiekimus ir kartu paskatinti pasakojimo meno sklaidą.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU