concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

HOLIVUDO ŽVAIGŽDĖS REMIA LEXUS TRUMPAMETRAŽIUS FILMUS

KATIE HOLMES, JUSTIN CHADWICK, SIMONAS CURTIS, ANTOINE FUQUA IR PHILLIP NOYCE REMIA DU PERSPEKTYVIUS KINEMATOGRAFUS KURIANT KINO JUOSTAS LEXUS PROJEKTO „GYVENIMAS YRA NUOSTABUS“ TEMA.

2014 metų Lexus trumpametražių filmų programa, įgyvendinama Lexus ir kino studijos „The Weinstein Company“, sulaukė Holivudo kinematografų paramos. Holivudo garsenybės dalyvaus Los Andžele ir Niujorke įvyksiančiose filmų premjerose.

Dviem perspektyviems kino režisieriams Jon Goldman ir Satsuki Okawa (bei scenaristui Ken Ochiai) talkina kino grandai: aktorė Katie Holmes („Siuntėjas“, „Vunderkindai“, serialas „Dosono įlanka“), režisieriai Justin Chadwick („Mandela: ilgas kelias į laisvę“, ekranuose pasirodysiantis filmas „Tulpių karštinė“), Simon Curtis („Mano savaitė su Marilyn“, pasirodysiantis filmas „Auksinė moteris“), Antoine Fuqua („Bruklino geriausieji“, „Išbandymų diena“, pasirodysiantis filmas „Kairiarankis“) ir Phillip Noyce („Siuntėjas“, „Tylusis amerikietis“).

Noyce pabrėžė: „Man didelė garbė būti pakviestam „The Weinstein Company“ ir Lexus dalyvauti tokioje naujoviškoje ir svarbioje programoje. Jų bendras darbas su jaunosios kartos kinematografais turės reikšmingą poveikį kino pasauliui. Aš iš tiesų džiaugiuosi, kad publika galės pamatyti šių jaunų talentingų režisierių kūrybą.“

Kuratoriai taip pat filmuos trumpametražius dokumentinius filmus apie bendradarbiavimą su daug žadančiais jaunaisiais režisieriais ir jiems suteiktą paramą kuriant juostas. Ypatingas dėmesys bus skiriamas trumpametražio filmo menui, vaizdinių kino priemonių raidai ir jų reikšmei, taip pat didėjančiam visuotiniam susidomėjimui trumpametražio filmo formatu. Dokumentiniai filmai bus rodomi prieš projekto filmų pristatymą Los Andžele ir jų pasaulinę premjerą internetu spalio mėnesį.

Pirmąkart trumpametražiai filmai „Market Hour“ ir „Operation Barn Owl“ buvo pristatyti Tokijo trumpametražių filmų festivalyje gegužės 29 d. Jų premjera JAV įvyks liepos 30 d. Los Andžele ir rugpjūčio 6 d. Niujorke.

Abi juostos bus rodomos įvairiuose festivaliuose visame pasaulyje ir taps naujojo kino studijos „The Weinstein Company“ filmo „Siuntėjas“ pasaulinės premjeros dalimi.

Lexus trumpametražių filmų premjera internetu įvyks šių metų spalį. Informacijos apie filmų kūrimo eigą ir jų pasirodymo grafiką galima rasti www.lexusshortfilms.com.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU