concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

PRISTATYMAS: MITSUYO MIYAZAKI

REŽISIERĖ

Iš Osakos kilusi japonė Mitsuyo Miyazaki labai anksti savo karjerą pradėjo kaip scenos atlikėja ir aktorė. 2011 m. „Palm Springs“ tarptautiniame trumpametražių filmų festivalyje pristatytas jos pirmasis režisūrinis darbas – trumpo metražo juosta „TSUYAKO“, kuri pelnė „Ateities režisierių“ ir „Publikos“ apdovanojimus.

„TSUYAKO“ buvo demonstruojamas daugiau nei 60 pasaulinių filmų festivalių ir laimėjo 38 apdovanojimus, tarp jų ir Amerikos režisierių gildijos skirtą apdovanojimą kaip geriausiai studijuojančiai moteriai režisierei bei Didžiosios žiuri prizus „Academy Award“ filmų festivaliuose. Pietų Jutos universitete Mitsuyo Miyazaki yra baigusi teatro, šokių ir dailės bakalauro studijas, o Pietų Kalifornijos universiteto kinematografijos mokykloje ji įgijo dailės magistro laipsnį filmų ir televizijos kūrimo srityje.

miyazaki

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU