concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

LEXUS SHORT FILMS

TREČIASIS KASMETINIS
LEXUS TRUMPAMETRAŽIŲ FILMŲ KONKURSAS

PARAIŠKAS DALYVAUTI TREČIAJAME LEXUS TRUMPAMETRAŽIŲ FILMŲ KONKURSE LEXUS IR KINO STUDIJA THE WEINSTEIN COMPANY PRIĖMĖ IŠ VISOS PASAULINĖS KINEMATOGRAFŲ BENDRUOMENĖS. ŠIAIS METAIS PASIRINKTA PROVOKUOJANTI IR DAUGIAPRASMĖ TEMA – „NUJAUTIMAS“, SUTEIKIANTI DAUG PENO FILMŲ KŪRĖJŲ VAIZDUOTEI. KETURIEMS ATRINKTIEMS REŽISIERIAMS SUTEIKIAMA GALIMYBĖ PLAČIAU IŠSKLEISTI SAVO NARATYVO MINTĮ IR PAPASAKOTI SAVO VIZIJA PAREMTĄ ISTORIJĄ.

2014 METŲ LEXUS TRUMPAMETRAŽIAI FILMAI

LEXUS BENDROVĖ IR „THE WEINSTEIN COMPANY“ KINO STUDIJA DAR KARTĄ SUVIENIJO SAVO JĖGAS: PASIRODĖ DU NAUJI ANTROSIOS KASMETINĖS LEXUS TRUMPAMETRAŽIŲ FILMŲ SERIJOS „GYVENIMAS YRA NUOSTABUS“ DARBAI. ŠIAS JUOSTAS, KURIŲ PREMJERA ĮVYKO ŠIĄ VASARĄ NIUJORKE IR LOS ANDŽELE IR KURIOS BUVO RODOMOS ĮVAIRIUOSE PASAULINIUOSE FILMŲ FESTIVALIUOSE, DABAR GALIMA PAMATYTI INTERNETU. SAVO INTERPRETACIJAS „GYVENIMAS YRA NUOSTABUS“ TEMA PATEIKUSIEMS JAUNIESIEMS KINO KŪRĖJAMS – SATSUKI OKAWA, KENUI OCHIAI IR JON GOLDMAN – TALKINO KRITIKŲ PRIPAŽINTI KINO GRANDAI: AKTORĖ KATIE HOLMES IR REŽISIERIAI JUSTIN CHADWICK, SIMON CURTIS, ANTOINE FUQUA BEI PHILLIP NOYCE.

LEXUS SHORT FILMS

NORIME, KAD VAIRUOTI LEXUS JUMS BŪTŲ IŠTIES NEPAPRASTA PATIRTIS, TODĖL SAVO KLIENTAIS RŪPINAMĖS ITIN RŪPESTINGAI. MES, LEXUS DARBUOTOJAI, SAKOME, KAD STENGIAMĖS KURTI TAI, KAS NEPAPRASTA. PLĖTODAMI ŠIĄ UNIKALIĄ PREKĖS ŽENKLO FILOSOFIJĄ, NESENIAI UŽMEZGĖME SANTYKIUS SU VISAME PASAULYJE GARSIA KOMPANIJA WEINSTEIN, KAD SUKURTŲ TRUMPŲ FILMŲ CIKLĄ, TAPSIANTĮ ŽIŪROVAMS DAR VIENU ĮKVĖPIMO ŠALTINIU. PENKI NOVATORIŠKI REŽISIERIAI PATEIKĖ PENKIS ĮSIMENANČIUS KŪRINIUS, KURIE PASIEKS VISŲ KULTŪRŲ ŽMONIŲ ŠIRDIS. KIEKVIENAS IŠ JŲ UNIKALIAI VAIZDUOJA GYVENIMĄ KAIP NEPAPRASTĄ PATIRTĮ.

DAUGIAU LEXUS

SERIJA AMBICINGŲ PROJEKTŲ, KURIAIS SIEKIAMA GILIAU PAŽVELGTI Į JUDĖJIMO SUDĖTINGUMĄ IR GROŽĮ. PIRMASIS JŲ – ŽINGSNIAI (STEPS). ŽINGSNIAI – TAI PASAKOJIMAS APIE ĮSPŪDINGAI JUDANČIĄ MILŽINIŠKĄ MARIONETĘ, KURI VAIKŠTO PO MIESTĄ IR IEŠKO KAŽKO YPATINGO.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU