concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

2017 M. LEXUS DIZAINO APDOVANOJIMŲ KONKURSAS

LDA ArticleAsset 4Mentors

KURATORIAI

NERI IR HU
Architektai ir plataus profilio dizaineriai

LDA ArticleAsset Mentor Neri Hu

Lyndon Neri ir Rossana Hu, Šanchajuje įkūrę Neri & Hu Design and Research studiją, dirba prie įvairių projektų visame pasaulyje, kurie apima skirtingas dizaino disciplinas, kurdami naują architektūros paradigmą. 2014 m. Neri ir Hu pelnė Wallpaper* žurnalo „Metų dizainerio“ titulą. 2013 m. jie pateko į JAV žurnalo Interior Design Šlovės galeriją. Neri ir Hu yra tvirtai įsitikinę, jog tyrinėjimas yra dizaino pagrindas, nes kiekvienas projektas iškelia unikalių kontekstinių klausimų. Neri ir Hu teikia architektūros, interjero kūrimo, pagrindinių planų rengimo, grafinio ir pramoninio dizaino paslaugas. Jų tvirtinimu, su statybomis susijusios šiuolaikinės problemos peržengia tradicinės architektūros ribas. Imdamiesi naujo projekto, Neri ir Hu netaiko iš anksto parengtų šablonų. Jų darbas yra pagrįstas dinamiška patirties, detalių, medžiagų, formų ir šviesos sąveika.

MAX LAMB
Dizaineris

LDA ArticleAsset Mentor MaxLamb

Max Lamb savo darbuose žaismingai panaudoja tradicinius darbinės kaimo aplinkos vaizdinius – pajūris tampa liejykla, karjeras – dirbtuve, nukirsti Čatsverto dvaro kukmedžiai – objektu ir darbine medžiaga. Menininką ne mažiau žavi ir miestas. Jis geba adaptuoti įvairias aplinkas ir pajusti jų savitumą. Iš tokios pajautos gimsta unikalus, konkrečiam laikui ir vietai būdingas dizainas. Maxas neapsiriboja viena medžiaga ar procesu ir nesistengia dizainu išspręsti problemų. Jam įdomiau tyrinėti medžiagą ir atskleisti prigimtines jos savybes bei grožį. Dizaineris naudoja aukštąsias ir paprastas technologijas, pats kuria ir gamina savo darbus, kartais kreipdamasis pagalbos į liejyklas ir gamyklas, kai įgyvendinamas didesnio masto arba sudėtingesnis projektas. Tačiau jis visuomet yra ištikimas savo principams – pagarbiai elgiasi su medžiaga ir procesu, suvokia žmogaus galimybes ir jo ribotumą.

ELENA MANFERDINI
Dizainerė ir architektė

LDA ArticleAsset Mentor ElenaManferdini

Elena Manferdini yra Manferdini ateljė ir biurų Venecijoje (Kalifornija) įkūrėja bei savininkė. Ji yra įgyvendinusi ne vieną dizaino, meno ir architektūros projektą JAV, Europoje ir Azijoje. Iš šių darbų minėtinas ir Šiuolaikinio meno muziejaus paviljonas Los Andžele. Jos įmonė bendradarbiavo su garsiomis pasaulinio lygio kompanijomis, tarp jų ir su Swarovski bei Sephora. Dizainerės darbai ne kartą buvo publikuojami prestižiniuose leidiniuose, tokiuose kaip Elle, Vogue ir New York Times. Šiuo metu Elena vadovauja Pietų Kalifornijos architektūros instituto katedrai, rengia tarptautinio masto parodas ir visame pasaulyje skaito paskaitas – Masačiusetso technologijos institute, Prinstono, Činghua ir Bauhaus universitetuose. 2013 m. ji gavo COLA stipendiją, kuri skiriama originalius meno kūrinius kuriantiems menininkams paremti. 2011 m. Elena gavo prestižinę metinę United States Artists (JAV) stipendiją. Tais pačiais metais Alessi užsakymu dizainerės sukurtas darbas Blossom pelnė Good Dizaino Apdovanojimų apdovanojimą.

SNARKITECTURE
Dailininkai ir architektai

LDA ArticleAsset Mentor Snarkitecture

2008 m. Daniel Arsham ir Alex Mustonen įkūrė Snarkitecture studiją. Ji užsiima eksperimentine veikla, mėgindama susieti dailės ir architektūros sritis ir pasinaudoti jų abiejų teikiamomis galimybėmis. Dailės ir architektūros simbioze jie susidomėjo dar studijų metais, kai abu mokėsi Cooper Union koledže Niujorke. Pirmasis jų įgyvendintas projektas buvo užsakytas Dior Homme. Snarkitecture studija pavadinta Lewis Carroll absurdo eilėraščio „Snarko medžioklė“ motyvais. Ji užsiima ilgalaikiais stambių architektūrinių ir funkcionalių objektų projektais, ieškodama naujų kūrybinių sprendimų. Daniel ir Alex sukurti darbai leidžia žmonėms tiesiogiai įsilieti į aplinką. Suteikdama pažįstamiems daiktams neįprastą pavidalą, Snarkitecture išgauna netikėtus architektūrinius sprendimus.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU