concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

2017 M. LEXUS DIZAINO APDOVANOJIMŲ KONKURSO DALYVIŲ KŪRYBINĖ MŪZA – TEMA „IR KARTU“

JAU PRIIMAMOS PARAIŠKOS

Lexus International bendrovė paskelbė jau priimanti norinčiųjų dalyvauti 2017 m. Lexus Dizaino Apdovanojimų konkurse paraiškas. 2013 m. Lexus pradėtas rengti tarptautinis dizaino konkursas, kuriuo siekiama skatinti idėjas, galinčias pasitarnauti kuriant geresnę ateitį, ir kartu paremti perspektyvius dizainerius bei menininkus iš visų pasaulio šalių, šiemet mini jau penktąjį jubiliejų.

2017 m. Lexus Dizaino Apdovanojimų konkurso tema – „Ir kartu“ (Yet).

„Lexus koncepcija „Ir kartu“ suteikia mums drąsos derinti iš pirmo žvilgsnio tarpusavyje nederančius elementus, pavyzdžiui, išskirtinį važiavimo komfortą IR KARTU įkvepiančias dinamines savybes. Laikydamiesi šios koncepcijos, mes nedarome kompromisų, tiesiog ieškome harmonijos, kuri atveria netikėtas ir įspūdingas naujas galimybes. Derinant tarpusavyje nesuderinamus dalykus, subrandiname novatoriškas idėjas, įžiebiame kūrybinę kibirkštį. Tai skatina Lexus ištirti ateities transporto dizaino ir technologijų galimybes“, – kalbėjo Lexus International vykdomasis viceprezidentas Yoshihiro Sawa.

Konkurso dalyviai kviečiami pateikti naujoviškus dizaino darbus ir originalias interpretacijas, atspindinčias temą „Ir kartu“.

Dvylika 2017 m. Lexus Dizaino Apdovanojimų konkurso finalininkų ir jų darbai bus pristatyti dizaino bendruomenei ir plačiajai publikai 2017 m. Milano dizaino savaitės metu. Keturi iš dvylikos finalininkų savo darbų prototipus kurs talkinami pasaulinio garso dizainerių. Kiekvieno prototipo gamybai skiriama ne mažiau nei 3 mln. Japonijos jenų. Finalininkų darbai bus pristatyti eksperimentiniame Lexus paviljone Milano dizaino savaitės metu. Vertinimo komisija iš keturių sukurtų prototipų išrinks verčiausią Didžiojo prizo. Laimėtojui bus suteikta galimybė parengti savo prototipą gamybai.

Ankstesnių Lexus Dizaino Apdovanojimų konkursų nugalėtojai demonstruoja savo talentą pasaulinėje arenoje. 2015 m. konkurso nugalėtojų Emanuela Corti ir Ivan Parati darbas „Apranga pagal nuotaiką“ eksponuojami Tokijuje ir Maskvoje vykstančiuose renginiuose dizaino tema. Didelio susidomėjimo ir kvietimų dalyvauti kitose tarptautinėse parodose sulaukė 2016 m. Didįjį prizą laimėjusios dizaino grupės AMAM projektas „AGARO PLASTIŠKUMAS – AGARO PRITAIKYMO GALIMYBĖS GAMINANT PAKAVIMO MEDŽIAGAS IR KITOSE SRITYSE“. Taigi Lexus Dizaino Apdovanojimų konkursą laimėję menininkai gali garsinti savo vardą visame pasaulyje ir dalyvauti bendruose projektuose viešuosiuose ir privačiuose sektoriuose. Lexus yra didelė garbė paremti perspektyvius talentingus kūrėjus ir atkreipti į juos pasaulio dėmesį organizuojant kasmetinį tarptautinį Lexus Dizaino Apdovanojimų konkursą, atveriantį plačias galimybes jo dalyviams.

Prašymai dalyvauti 2017 m. Lexus Dizaino Apdovanojimų konkurse priimami nuo rugpjūčio 10 d. iki spalio 16 d. Dvylika finalininkų bus paskelbti 2017 m. pradžioje.

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite interneto svetainėje LexusDesignAward.com

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU