concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

LEXUS PRANEŠĖ APIE
2017 M. MILANO DIZAINO SAVAITĖJE VYKSIANČIĄ PARODĄ „LEXUS YET“, KURI RENGIAMA BENDRADARBIAUJANT SU NERI OXMAN

2017 Lexus Milan Design Week Neri Portrait

Šiandien Lexus International pranešė, jog 2017 m. Milano dizaino savaitėje, didžiausiame pasaulyje dizaino renginyje, dar vadinamame Salone Del Mobile, bus pristatyta paroda „LEXUS YET“. Lexus paroda vyks balandžio 4–9 d. pačioje Milano dizaino savaitės širdyje – dizaino ir meno muziejuje La Triennale di Milano, įsikūrusiame centriniame Milano parke (Parco Sempione).

Milano dizaino savaitėje Lexus dalyvauja nuo 2005 m. Dėmesys šiam renginiui pabrėžia neblėstančią bendrovės aistrą dizainui ir naujovėms. Šiais metais savo parodą Lexus rengia kartu su architekte, dizainere ir profesore Neri Oxman iš Masačusetso technologijų universiteto Tarpdisciplininių tyrimų laboratorijos „MIT Media Lab“ bei jos tyrimų ir dizaino komanda „Mediated Matter Group“. M. Oxman – pripažinta kūrybos novatorė, dirbanti šiuolaikinės architektūros bei dizaino srityse. Ji yra išgarsėjusi savo gamtos pasaulio įkvėptomis dizaino naujovėmis. Oxman vizija, darniai susiejanti tokias priešingybes kaip „gamta“ ir „technologijos“, labai artima Lexus koncepcijai „IR KARTU“ (YET).

Laikydamasi koncepcijos „IR KARTU“, Lexus stengiasi išplėsti galimybių ribas, sujungdama iš pirmo žvilgsnio nesuderinamus dalykus. Šis kūrybinis principas skatina ieškoti ne kompromisų, bet harmonijos. Pasiektos sinergijos rezultatas – pažangios naujovės, atskleidžiančios neribotas galimybes.

Lexus International vykdomasis viceprezidentas Yoshihiro Sawa teigė: „Siekdami suderinti elementus, kurie iš pradžių atrodo tarpusavyje niekaip nedera, mes sužadiname savo kūrybines galias, tyrinėdami naujus horizontus dizaino ir technologijų pasaulyje.“

Lexus ir M. Oxman komandą vienija toks pat tvirtas pasiryžimas padaryti pasaulį geresnį, taikant naujoviškus dizaino sprendimus ir pažangias medžiagas. Šiai parodai ji su savo komanda „Mediated Matter Group“ sukurs Lexus koncepciją „IR KARTU“, perteikiančią interaktyviąją daugiamatę šviesos ir tamsos instaliaciją. Šiam tikslui bus pasitelktos unikalios komandos technologijos.

2017 Lexus Design Awards Milan Design Week Finalists Announcement

Be to, šioje Lexus parodoje bus eksponuojami dvylikos Lexus Dizaino Apdovanojimų finalininkų sukurti darbai – prototipai ir demonstraciniai stendai, pristatantys originalias ir naujoviškas kūrėjų interpretacijas „IR KARTU“ tema. Savo aistrą dizainui Lexus taip pat pademonstruos pristatydama estetiškai patrauklią bei įdomią istorinę savo dalyvavimo Milano dizaino savaitėje retrospektyvą.

PARODOS APŽVALGA

Renginio pavadinimas

LEXUS YET

Trukmė

Balandžio 4–9 d. 10.00–22.00 val. (Pristatymas spaudos atstovams: balandžio 3 d. 10.00–18.00 val.)

Vieta

La Triennale di Milano, Viale Alemagna 6, Milanas, Italija

Tema

YET

Ekspozicijos

  • Garsaus dizainerio YET interpretacija
  • Dvylikos 2017 m. Lexus Dizaino Apdovanojimų konkurso finalininkų darbai (4 prototipai ir 8 stendai)
  • Istorinė Lexus dalyvavimo Milano dizaino savaitėje nuo 2005 m. retrospektyva

Organizatorius

Lexus International

APIE NERI OXMAN IR JOS GRUPĘ „MEDIATED MATTER GROUP“

Architektė, dizainerė, išradėja ir asocijuota profesorė Neri Oxman iš Masačusetso technologijų universiteto Tarpdisciplininių tyrimų laboratorijos „MIT Media Lab“ yra medžiagų ekologijos srities pradininkė. Šioje srityje projektavimas, gamyba, aplinka ir pati medžiaga yra laikomi neatsiejamais dizaino kriterijais. Jos tyrimų ir dizaino grupės „Mediated Matter Group“ veikla apima automatizuotą projektavimą, skaitmeninę gamybą, medžiagotyrą ir sintetinę biologiją. Šios žinios taikomos kuriant dizainą įvairiose disciplinose ir įvairiu mastu – nuo mikroskopinių objektų iki statinio dydžio gaminių. „Mediated Matter Group“ darbai įtraukti į nuolatines Cooper Hewitt, MoMA, SFMOMA, Centre Georges Pompidou, MFA Boston, FRAC Orléans bei kitų muziejų kolekcijas. M. Oxman yra pelniusi daug įvairių garbingų titulų ir apdovanojimų, tarp jų Graham Foundation Award (2008), Earth Award (2009), Vilcek Prize (2014) ir BSA Women in Design Award (2014). Ji taip pat tapo America Honoree premijos laureate (2014) ir yra įtraukta į ROADS paskelbtą 100 drąsiausių tarpdisciplininių pasaulio mąstytojų sąrašą (2015). M. Oxman darbai ir inovacijos susilaukė Pasaulio ekonomikos forumo ir Baltųjų rūmų pripažinimo.

„MIT Media Lab“ peržengia įprastas ribas ir disciplinas, aktyviai propaguodama unikalią „antidisciplininę“ kultūrą, kuri skatina netradicinį iš pirmo žvilgsnio visiškai skirtingų tyrinėjimo sričių jungimą ir derinimą. Dizaineriai, nanotechnologijų ir duomenų vizualizacijos specialistai, mechanikos inžinieriai, medžiagotyros specialistai, pramonės tyrėjai ir kompiuterinių sąsajų novatoriai kartu išranda ir iš naujo atranda žmogaus bei technologijų sąveikos būdus. Daugiau informacijos ieškokite interneto svetainėje www.media.mit.edu.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU