concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

LEXUS ĮKVĖPTA EKSPOZICIJA MILANO DIZAINO SAVAITĖJE

LDA Anticaption 1

Pasaulinio garso dizaino studijos Formafantasma kūrėjų komanda, įkvėpta Lexus dizaino koncepcijos, meistriškumo ir pažangių technologijų, sukūrė interaktyviąją instaliaciją, kuri bus pristatyta 2016 m. Milano dizaino savaitėje (Salone del Mobile). Ši ekspozicija, pavadinta „Lexus – susitikimas su Nujautimu“, taps pagrindine Lexus prezentacijos didžiausioje dizaino parodoje dalimi. Ji bus demonstruojama 2016 m. balandžio 12-17 d. Lexus paviljone (Spazio Lexus – Torneria, Tortona). Išankstinis parodos pristatymas spaudos atstovams vyks balandžio 11 d.

Įvairialypė patirtis perteikia organiško nujautimo temą. Tai mūsų dizaino koncepcijos pagrindas. Nujautimas ir Omotenashi – japonų svetingumo tradicija – yra neatsiejama Lexus prabangių automobilių, tenkinančių įvairiausias savininkų užgaidas, kūrybos proceso dalis. Ši instaliacija taip pat yra Lexus novatoriškos vandenilio kuro elementų technologijos, įdiegtos įspūdingame koncepciniame LF-FC modelyje, interpretacija.

Pirmojoje iš trijų instaliacijos erdvių bus pristatyti naujoviški baldai, sukurti Formafantasma dizainerių, taikant tuos pačius medžiagų dažymo ir rankų darbo apdailos metodus, kuriuos mes naudojome siekdami išgauti nepriekaištingą koncepcinio LF-FC automobilio apdailos kokybę.

LDA Anticaption 2

Antrojoje erdvėje parodos lankytojai susipažins su neįprasta LF-FC išorės dizaino interpretacija. Ši instaliacijos dalis – duoklė Lexus dizaineriams, kurie visuomet ieško tobulų sprendimų ir mėgina nuspėti ateities mobilumo technologijų tendencijas.

Paskutinėje instaliacijos erdvėje bus eksponuojama naujoviška kinetinė skulptūrа, kurios įkvėpimo šaltiniu tapo vandenilio atomas ir išskirtinė kuro elementų technologija, panaudota LF-FC automobilyje.

Kelionės per instaliacijos erdves patirtį papildys kulinarijos menas, kurio kūryba patikėta Michelin restoranų gido žvaigždės laimėtojui Yoji Tokuyoshi. Garsųjį virtuvės šefą įkvėpė švarus vanduo – vienintelis šalutinis produktas, kurį išskiria pažangi Lexus vandenilio kuro elementų sistema.

Italų kilmės dizaineriai iš Amsterdame įkurtos Formafantasma studijos taip pakomentavo savo instaliacijos idėją: „Mes norėjome atkreipti auditorijos dėmesį į tai, kad nujautimas yra dizaino esmė, nepriklausomai nuo jo taikymo srities. Be to, mes stengėmės atspindėti bendrą mūsų ir Lexus troškimą kurti estetiškai patrauklius ir kartu tvarius produktus.“

LDA Anticaption 3

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU