concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

KURATORIAI

lda mentors hero

NERI & HU –

ARCHITEKTAI IR PLATAUS PROFILIO DIZAINERIAI

lda mentor nerhu

Lyndon Neri ir Rossana Hu, Šanchajuje įkūrę Neri & Hu Design and Research studiją, dirba prie įvairių projektų visame pasaulyje, kurie apima skirtingas dizaino disciplinas naujai architektūros paradigmai sukurti. 2014 m. Neri ir Hu pelnė Wallpaper* žurnalo „Metų dizainerio“ titulą. 2013 m. jie pateko į JAV žurnalo Interior Design Šlovės galeriją. Neri ir Hu yra tvirtai įsitikinę, jog tyrinėjimas yra dizaino pagrindas, nes kiekvienas projektas iškelia unikalių kontekstinių klausimų. Neri ir Hu teikia architektūros, interjero kūrimo, pagrindinių planų rengimo, grafinio ir pramoninio dizaino paslaugas. Jų tvirtinimu, su statybomis susijusios šiuolaikinės problemos peržengia tradicinės architektūros ribas. Imdamiesi naujo projekto, Neri ir Hu netaiko iš anksto parengtų šablonų. Jų darbas yra pagrįstas dinamiška patirties, detalių, medžiagų, formų ir šviesos sąveika.

MAX LAMB –

DIZAINERIS

lda mentor max

ELENA MANFERDINI -

DIZAINERĖ IR ARCHITEKTĖ

lda mentor elena

Elena Manferdini yra Manferdini ateljė Venecijoje (Kalifornija) įkūrėja ir savininkė. Ji užsiima dizaino, meno ir architektūros projektais JAV, Europoje ir Azijoje. Tarp Elenos darbų minėtinas ir Šiuolaikinio meno muziejaus Los Andžele paviljonas. Jos įmonė bendradarbiavo su garsiomis pasaulinio lygio kompanijomis, tarp jų ir su Swarovski bei Sephora. Dizainerės darbai ne kartą buvo pristatyti prestižiniuose leidiniuose, tokiuose kaip Elle, Vogue ir New York Times. Šiuo metu Elena vadovauja Pietų Kalifornijos architektūros instituto katedrai, rengia tarptautinio masto parodas ir visame pasaulyje skaito paskaitas – Masačiusetso technologijos institute, Prinstono, Činghua ir Bauhaus universitetuose. 2013 m. ji gavo COLA stipendiją, kuri skiriama originalius meno kūrinius kuriantiems menininkams paremti. 2011 m. Elena gavo prestižinę metinę United States Artists (JAV) stipendiją. Tais pačiais metais Alessi užsakymu dizainerės sukurtas darbas Blossom pelnė Good Design Award apdovanojimą.

SNARKITECTURE –

DAILININKAI IR ARCHITEKTAI

lda mentor snarkitecture

2008 m. Danielis Arshamas ir Alexas Mustonenas įkūrė Snarkitecture studiją. Ji užsiima eksperimentine veikla, mėgindama susieti dailės ir architektūros sritis ir pasinaudoti jų abiejų teikiamomis galimybėmis. Dailės ir architektūros simbioze jie susidomėjo dar studijų metais, kai abu mokėsi Cooper Union koledže Niujorke. Pirmasis jų įgyvendintas projektas buvo užsakytas Dior Homme. Snarkitecture studija pavadinta Lewis Carroll absurdo eilėraščio „Snarko medžioklė“ motyvais. Ji užsiima ilgalaikiais stambių architektūrinių ir funkcionalių objektų projektais, ieškodama naujų kūrybinių sprendimų. Danielio ir Alexo sukurti darbai leidžia žmonėms tiesiogiai įsilieti į aplinką. Suteikdama pažįstamiems daiktams neįprastą pavidalą, Snarkitecture išgauna netikėtus architektūrinius sprendimus.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU