concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

MILANO DIZAINO SAVAITĖJE PROFESIONALUS VIRTUVĖS ŠEFAS DEMONSTRUOS SAVO KULINARINIUS VIRAŽUS

lda article 001

Lexus automobilio vairavimas visuomet teikia įkvepiančių potyrių. Tačiau kas kita yra mūsų neprilygstamos technologinės naujovės – ne taip dažnai jos subrandina originalių maisto patiekalų idėją. Vis dėlto profesionalų virtuvės šefą Yoji Tokuyoshi jos paskatino sukurti naują kulinarinę koncepciją, papildysiančią Lexus ekspoziciją „Susitikimas su Nujautimu“ – efektingą Lexus prezentaciją Milano dizaino savaitėje.

Michelin restoranų gido žvaigždės laimėtojas Yoji Tokuyoshi parodos lankytojams siūlys paskanauti unikalių patiekalų, pavadintų „Tekamumas“ ir „Skaidrumas“. Degustacijos pagrindinė tema – švarus vanduo. Tai vienintelis šalutinis produktas, kurį išskiria kraują kaitinantis prabangus koncepcinis Lexus LF-FC automobilis, varomas kuro elementais. Kitas Yoji Tokuyoshi patiekalų įkvėpimo šaltinis – japonų svetingumo tradicija (Omotenashi), kurios Lexus laikosi kurdama savo išskirtinius automobilius, galinčius patenkinti kiekvieną vairuotojų užgaidą.

lda article 002

Garsaus virtuvės šefo patiekalai papildys specialiu užsakymu dizaino studijos Formafantasma sukurtą instaliaciją. Yoji Tokuyoshi taip pakomentavo savo sumanymą: „Žvelgdamas į koncepcinį LF-FC automobilį ir aiškindamasis, kaip kuro elementai paverčia vandenilį elektros energija, aš nusprendžiau pasitelkti vandenį kaip pagrindinį maisto gamybos motyvą ir sukurti nepaprastus patiekalus, kurie derėtų prie Formafantasma instaliacijos.“

Pamatyti instaliaciją ir paskanauti originalių patiekalų bus galima balandžio 12–17 d. vyksiančios Milano dizaino savaitės metu Lexus paviljone (Spazio Lexus – Torneria, Tortona).

lda article 003

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU