concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

VERTINIMO KOMISIJOS NARIAI

lda judges hero

PAOLA ANTONELLI –

KURATORĖ

lda judge paola

1994 m. pradėjo dirbti Niujorko modernaus meno muziejuje (MoMA). Dabar ji yra Architektūros ir dizaino departamento vyriausioji kuratorė, taip pat MoMA tyrimų ir plėtros direktorė. Pirmoji Paolos paroda „Mutuojančios šiuolaikinio dizaino medžiagos“, skirta MoMA muziejui, pasirodė 1995 m. Po jos buvo pristatyta ekspozicija „Slenksčiai“. Paola skaitė paskaitas Pasaulio ekonomikos forume Davose ir buvo kelių tarptautinių architektūros bei dizaino konkursų vertinimo komisijos narė. Ji kryptingai siekia, kad žmonės suvoktų dizaino svarbą ir visapusiškai pripažintų jo teigiamą įtaką. Šiuo metu ji dalyvauja keliuose šiuolaikinio dizaino šou projektuose ir rengia knygą „Design Bites“(„Dizaino kąsniai“) apie viso pasaulio maisto produktus, kuriuos galima vertinti kaip akivaizdžius dizaino pavyzdžius.

ARIC CHEN –

KURATORIUS

lda judge aric

Iš JAV kilęs Aric Chen neseniai paskirtas naujojo vizualinės kultūros M+ muziejaus West Kowloon kultūriniame rajone Honkonge dizaino ir kultūros kuratoriumi. Prieš užimdamas šias pareigas jis dirbo Pekino dizaino savaitės kūrybiniu direktoriumi (2011 ir 2012 m.). Iki tol Aricas dirbo nepriklausomu kuratoriumi ir rašė straipsnius dizaino tema Niujorke. Daugybė jo publikacijų išspausdinta tokiuose leidiniuose kaipNew York Times, Metropolis, Fast Company, Architectural Record ir PIN-UP.

TOYO ITO –

ARCHITEKTAS

lda judge toyolto

1965 m. baigė Tokijo universiteto Architektūros fakultetą. Pagrindiniai jo darbai: Mediateka Sendajuje, Tamos menų universiteto biblioteka (Hačiodžis), pagrindinis 2009 m. Pasaulio olimpinių žaidynių stadionas Kaosiunge (Taivanas). Įgyvendinami projektai: Taičungo Metropolitano operos teatras (Taivanas) ir kt. Iš daugybės jo apdovanojimų minėtina Japonijos architektūros instituto premija, apdovanojimas „Auksinis liūtas“ už indėlį į pasaulinę architektūrą 8-ojoje tarptautinėje architektūros parodoje NEXT Venecijos meno bienalėje, Karališkojo britų architektūros instituto skirtas Karališkasis aukso medalis ir Pritzkerio architektūros premija.

BIRGIT LOHMANN –

DESIGNBOOM SVETAINĖS VYRIAUSIOJI REDAKTORĖ

lda judge birgit

Gimė Hamburge. Florencijoje studijavo pramoninį dizainą, o po studijų išvyko į Milaną. Čia ji gyvena ir dirba nuo 1987 m. Dirbo dizainere ir produktų vystymo vadybininke įvairiems italų architektams ir profesionaliems dizaineriams. Birgit Lohmann taip pat dirbo dizaino istorike teisingumo departamentuose ir tarptautiniuose aukciono namuose. Kaip tyrėja ir lektorė daugelyje prestižinių tarptautinių universitetų ji vedė seminarus pramoninio dizaino tema. 1999 m. ji tapo viena iš designboom svetainės įkūrėjų. Šiuo metu Birgit yra šios svetainės vyriausioji redaktorė, edukacinės programos vadovė ir tarptautinių parodų kuratorė.


ALICE RAWSTHORN –

DIZAINO KRITIKĖ

lda judge alice

Alice Rawsthorn dirba dizaino kritike International New York Times laikraštyje. Jos kas pirmadienį pasirodančią skiltį dizaino tema perspausdina daugelis kitų pasaulio žiniasklaidos priemonių. Alice yra Whitechapel galerijos ir Michael Clark Dance Company patikėtinė, taip pat Chisenhale galerijos patikėtinių tarybos pirmininkė. Jos naujausioje kritikų įvertintoje knygoje„Hello World: Where Design Meets Life“ („Sveikas, pasauli: kai dizainas susitinka su gyvenimu“), išleistoje Hamish Hamilton, tyrinėjama dizaino įtaka žmonių gyvenimui praeityje, dabartyje ir ateityje.

TOKUO FUKUICHI –

LEXUS INTERNATIONAL PREZIDENTAS

lda judge tokuo

Tamos menų universitete įgijo menų ir dizaino bakalauro laipsnį. Toyota Motor Corporation dirbo įvairius su dizainu susijusius darbus. Dabar eina Lexus International direktoriaus pareigas.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU