concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

NAO TAMURA

DIZAINERĖ

Nao Tamura studijavo komunikacijų dizainą Parsonso dizaino mokykloje Niujorke. Vėliau ji atidarė savo studiją Tokijuje, o dabar yra įsikūrusi Niujorko mieste. Būdama Tokijo ir Niujorko menininkų bendruomenių kūdikis, ji kuria darbus, kurie vienodai gražiai atrodo tiek 2-D, tiek 3-D pasaulyje, ir turi slėpiningą sugebėjimą atrasti emocinį ryšį su auditorija. Nao nesilaiko kategorizavimo, kurį kartais mėgina primesti šioje srityje nusistovėjusi praktika. Unikalūs jos sprendimai yra daugiau nei dizainas, juose esti retas inovacijų ir grožio balansas.

Nao Tamura yra gavusi ne vieną prestižinį apdovanojimą, įskaitant „IF Product Design Award“, „Red Dot Award“, „Industrial Design Excellence Award“ (auksinis) ir „Milano Salone Satellite Award“ (1-oji vieta).

SUŽINOKITE DAUGIAU

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU