concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

2014 MILANO DIZAINO SAVAITĖJE

Italas Fabio Novembre, japonė Nao Tamura ir Amerikoje veikiančiai MIT įmonei priklausanti „Tangible Media Group“, vadovaujama profesoriaus Hiroshi Ishii.

Lexus paprašė dizainerių savo viziją perteikti pasitelkiant kitokį išraiškos būdą, kuris būtų visiškai naujas jų kūryboje.

Fabio Novembre pristato koncepciją „We dance“ („Mes šokame“), kurioje į gyvenimą žvelgiama per šokį. Šio šokio judesiai simbolizuoja gyvenimo aušrą ir atskleidžia tiesioginę sąsają su planetų ir galaktikų kosminiu judėjimu.

Nao Tamura darbas „Interconnection“ („Tarpusavio ryšys“) sutelktas į prigimtinį judesį: jame mėginama gilintis į žmonijos ir gamtos tarpusavio santykį.

MIT priklausančios „Tangible Media Group“ koncepcija „TRANSFORM“ („TRANSFORMACIJA“) plėtoja technologijų ir dizaino sintezės temą. Tai įkvepiančios transformacijos – baldų virsmas dinamiška įranga.

Šiuos visus darbus bus galima išvysti „Circolo Filologico Milanese“ nuo balandžio 8 d. (antradienio) iki balandžio 13 d. (šeštadienio) per didžiausią pasaulyje dizaino renginį „Salone del Mobile di Milano“. Visų trijų autorių susitikimas su spaudos atstovais įvyks balandžio 8 d. 15-16 val.

Daugiau informacijos apie Lexus Dizaino apdovanojimus ieškokite:
https://www.lexus-int.com/lexus-design-award/

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU