concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

APRANGA PAGAL NUOTAIKĄ

Tai žmogaus emocijas perteikiančių drabužių ir aksesuarų kolekcija. Pagrindinis jų tikslas – skatinti ir keisti mūsų pojūčių suvokimą, kad išmoktume juos geriau valdyti. Kai kurie šios kolekcijos daiktai skirti nuslopinti fizinius pojūčius, o kiti – juos sustiprinti.

„Suspausk mane“ – universalus gobtuvas, naudotinas esant sunkiai emocinei būklei. Paprastai dėvimas kaip galvos apdangalas. Jis pagamintas iš elastingos medžiagos, kuri prisitaiko prie kūno formų. Todėl šis gobtuvas smarkiai suspaudžia ir nuramina žmogų kaip šiltas apkabinimas.

„Sukrėsk mane“ yra kaklo papuošalas, skirtas skonėtis, liesti ir sujaudinti. Keli pailginti elementai yra skirtingos tekstūros ir aromato. Jis primena vaikiškus žaislus įvairiems pojūčiams lavinti, todėl gali būti naudojamas kaip priemonė mokantis atskirti skonius ir įvairius taktilinius jutimus (geriausia užmerktomis akimis).

„Pripūsk mane“ striukė turi pripučiamą įrenginį, kuris padeda apsaugoti dėvintįjį nuo nepageidaujamų išorės pojūčių, sukurdamas neliečiamą privačią erdvę.

„Patrauk mane“ yra kvepiantis šalis, arba iš esmės nešiojamoji pažįstamų kvapų ir aromatų kolekcija. Jis naudotinas norint sukurti malonias akimirkas ir sužadinti smagius pojūčius. Keli ištraukiami šalio elementai gali būti pripildyti kvapų, prieskonių ar mažų daiktų.

„Laikyk mane“ – pončas su gobtuvu, kuris skleidžia garsus, padėdamas dėvinčiajam sutelkti savo gebėjimus girdėti. Pončas padengtas muzikinėmis plokštelėmis, kurios skleidžia naujus neįprastus garsus judėjimo metu. Jų klausytis padeda įtaisytos dvi didelės ausys.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU