concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

LEXUS – POJŪČIŲ KELIONĖ

JAU 10 METŲ LEXUS DALYVAUJA DIDŽIAUSIAME PASAULYJE DIZAINO RENGINYJE – SALONE DEL MOBILE DI MILANO, ARBA KITAIP DAR ŽINOMAME KAIP MILANO DIZAINO SAVAITĖ. BENDRADARBIAUDAMA SU PASAULINIO GARSO DIZAINERIAIS, KURIANČIAIS UNIKALIAS INSTALIACIJAS, LEXUS BENDROVĖ SIEKIA PERTEIKTI SAVO VIZIJĄ, KOKS TURĖTŲ BŪTI TIKRAS PRABANGUS PREKĖS ŽENKLAS, IR ORIGINALIĄ SAVO DIZAINO INTERPRETACIJĄ.

Šių metų ekspozicija, pavadinta LEXUS – POJŪČIŲ KELIONĖ, kviečia aplankyti tris prancūzų dizainerio Philippe Nigro sukurtas zonas. Kiekviena zona įvairiais būdais sužadins penkis mūsų pojūčius.

Pojūčiai yra gyvenimo pagrindas – jie padeda mums suvokti pasaulį. Mes tikslingai pasirinkome šią plačią temą, kuri apima matymą, girdėjimą, lytėjimą, uostymą ir ragavimą: ji mums atveria daug kūrybinės raiškos galimybių. Ši tema ypač artima Lexus, nes visa automobilio vairavimo patirtis susijusi su pojūčiais – nuo matomos mūsų automobilių įspūdingos išvaizdos iki girdimo subtiliai ištobulinto variklių garso bei taktilinių pojūčių liečiant vairą. Viskas įtraukta.

Philippe Nigro pasakojo: „Kai lankiausi Lexus gamyklose, norėdamas savo akimis pamatyti, kaip konstruojami ir gaminami automobiliai, mane be galo nustebino didžiulis dėmesys, skiriamas ne tik išorei, bet ir nematomoms vidaus detalėms. Ši patirtis įkvėpė mane sukurti dizaino koncepciją „Išvirkščioji pusė“ (Inside-Out), kuri leidžia lankytojams gėrėtis grožiu visais rakursais.“

Atskleisdama dalykus, kurie paprastai yra nematomi, Lexus pakvies parodos lankytojus į naujų atradimų ir potyrių kelionę po visas ekspozicijos zonas.

1-oji zona: naujas požiūris į Lexus dizainą

Specialiai sukurta Lexus dizaino koncepcija bus pristatyta originalios instaliacijos centre. Šiame meniniame projekte naudojami įdomius atspindžius padedantys išgauti veidrodžiai ir judesio pojūtį sukuriantis apšvietimas vaizduotei sužadinti.

Ši koncepcija, sukurta Europoje veikiančios bendrovės dizaino studijos ED², puikiai atskleidžia Lexus aistrą naujausioms dizaino tendencijoms.

2-oji zona: 2015 m. Lexus dizaino apdovanojimai – ateitį kuriančios idėjos

Specialioje parodos vietoje bus pristatyti dvylikos Lexus dizaino apdovanojimų finalininkų darbai. Lankytojai bus priimami mediniame fojė, iš kurio jie pateks į salę, kur bus pristatyti prototipai ir demonstraciniai stendai. Šioje parodos zonoje bus sukurta tyli ir rami atmosfera, kad lankytojai galėtų išsamiai susipažinti su demonstruojamais darbais, įvertinti jų originalumą bei kūrybiškumą ir apmąstyti jų ateities perspektyvas.

3-oji zona: penkių pojūčių patirtis

Lankytojai bus pakviesti iš eilės ištirti tris kokonus, pagamintus naudojant sudėtingą grotelinę konstrukciją iš medienos. Kokonai „Lietus“, „Miškas“ ir „Žemė“ lankytojus pasitiks pirmykšte aplinka ir maisto dizainerio Hajime Yoneda pagamintais šedevrais, kuriuos skanaudami jie tarsi leisis į pojūčių kelionę po Lexus pasaulį.

Pirmajame kokone lankytojams bus siūlomi „lietaus dribsniai“. Jie bus palydėti į tamsią patalpą, kurioje savo juslėmis jie galės patirti lietų.

Antrojoje patalpoje lankytojų laukia rankų darbo šokoladas: jų uoslės, klausos ir skonio pojūčius čia stimuliuos miškas, pritaikant „išvirkščiosios pusės“ koncepciją.

Galiausiai lankytojai galės paragauti „Žemės sriubos“ ir išvysti nuostabų pasaulį su tamsoje mirksinčiomis žvaigždėmis, kuris simbolizuoja Motinos Žemės gyvybines galias.

Plačiajai publikai ekspozicija LEXUS – POJŪČIŲ KELIONĖ bus demonstruojama nuo balandžio 14 d. (antradienio) iki 19 d. (sekmadienio) 11-21 val. Lexus paviljone adresu: La Torneria, Via Tortona 32, Milanas.

Ekspozicijos pristatymas spaudos atstovams vyks balandžio 13 d. (pirmadienį) nuo 10 iki 18 val.

Official Hashtags: #LexusDesignAward, #MilanDesignWeek

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU