concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

DIOMEDEIDAE

Žmonės nesąmoningai junta daugiau detalių nei galime įsivaizduoti. Diomedeidae – interaktyvus meno kūrinys, nukeliantis ten, kur retai užklysta sąmoningas protas.

Tai kinetinė šviečianti skulptūra, kuri tarsi sparnais plasnodama sukuria elektros energiją. Jos judėjimas aktyvuojamas patraukus žemyn ir atleidus dviejų medinių lentelių viduryje esantį svarmenį. Su pjezoelektriniais elementais sujungtų šviesos diodų ryškumas silpnėja priklausomai nuo mažėjančios vibracijos.

Žmonės yra labai jautrūs jų egzistenciją veikiančiam judėjimui, nes nuo šio jautrumo priklauso jų išlikimas. Diomedeidae – lyg sparnais plasnojantis paukštis, jūroje švytinti medūza ar trumpai šviečiantis jonvabalis. Vibracija ir šviesa tiesiogiai vizualizuoja energijos pokyčius. Tokia subtili jos kaita pažadina žmogaus pojūčius. Tarsi atsilygindama už „suteiktą gyvybę“, Diomedeidae skulptūra pamalonina vartotojus įspūdinga šviesos ir judesio žaisme.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU