concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

PASKELBTI 2015 M. LEXUS DIZAINO APDOVANOJIMŲ FINALININKAI

LEXUS INTERNATIONAL PASKELBĖ TREČIOJO TARPTAUTINIO LEXUS DIZAINO APDOVANOJIMŲ FINALININKUS. ŠIUO PROJEKTU SIEKIAMA PAREMTI JAUNUS PERSPEKTYVIUS KŪRĖJUS. LAPKRIČIO MĖN. TOKIJUJE SUSIRINKUSI GARSIŲ DIZAINERIŲ IR MENININKŲ KOMISIJA ĮVERTINO 1171 PATEIKTĄ KONKURSINĮ DARBĄ IŠ 72 ŠALIŲ. 2015 M. KONKURSO TEMA – „POJŪČIAI“. BUVO ATRINKTA 12 FINALININKŲ.

Keturiems iš 12 finalininkų suteikta unikali galimybė sukurti savo sėkmingų projektų prototipus, padedant garsiam inžinieriui ir architektui Arthur Huang, kompiuterinių žaidimų kūrėjui Robin Hunicke, architektams ir dizaineriams Neri ir Hu bei dizaineriui Max Lamb. Keturi sukurti prototipai kartu su kitų aštuonių finalininkų darbais bus eksponuojami šių metų balandį vyksiančios Milano dizaino savaitės renginyje. Nuo balandžio 13 d. (kai vyks susitikimas su spaudos atstovais ir apdovanojimų ceremonija) iki 19 d. visi finalininkai prie Lexus parodos stendo galės pristatyti savo idėjas. Milano dizaino savaitės renginyje iš keturių prototipus sukūrusių finalininkų taip pat bus išrinktas Lexus Dizaino Apdovanojimų didžiojo prizo laimėtojas.

Lexus Dizaino Apdovanojimai yra tarptautinis dizaino konkursas, pradėtas rengti 2013 m. Juo siekiama paskatinti kūrybinį mąstymą taip praturtinant visuomenę, taip pat paremti perspektyvius kūrėjus, kurių darbai gali pasitarnauti kuriant šviesesnę ateitį.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU