concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

LEXUS DESIGN EVENTS

2017 M. LEXUS DIZAINO APDOVANOJIMŲ KONKURSAS

LEXUS – POJŪČIŲ KELIONĖ

JAU 10 METŲ LEXUS DALYVAUJA DIDŽIAUSIAME PASAULYJE DIZAINO RENGINYJE – SALONE DEL MOBILE DI MILANO, ARBA KITAIP DAR ŽINOMAME KAIP MILANO DIZAINO SAVAITĖ. BENDRADARBIAUDAMA SU PASAULINIO GARSO DIZAINERIAIS, KURIANČIAIS UNIKALIAS INSTALIACIJAS, LEXUS SIEKIA PERTEIKTI SAVO VIZIJĄ, KOKS TURĖTŲ BŪTI TIKRAS PRABANGUS PREKĖS ŽENKLAS, IR ORIGINALIĄ DIZAINO INTERPRETACIJĄ.

2015 M. LEXUS DIZAINO APDOVANOJIMŲ FINALININKAI

LEXUS INTERNATIONAL PASKELBĖ TREČIOJO TARPTAUTINIO LEXUS DIZAINO APDOVANOJIMŲ FINALININKUS. ŠIUO PROJEKTU SIEKIAMA PAREMTI JAUNUS PERSPEKTYVIUS KŪRĖJUS. LAPKRIČIO MĖN. TOKIJUJE SUSIRINKUSI GARSIŲ DIZAINERIŲ IR MENININKŲ KOMISIJA ĮVERTINO 1171 PATEIKTĄ KONKURSINĮ DARBĄ IŠ 72 ŠALIŲ. 2015 M. KONKURSO TEMA – „POJŪČIAI“. BUVO ATRINKTA 12 FINALININKŲ.

LEXUS DESIGN AMAZING 2014 MILAN

MILANO DIZAINO SAVAITĖS – ŽINOMIAUSIO TARPTAUTINIO DIZAINO RENGINIO – METU LEXUS SURENGS SPECIALIĄ TRIJŲ VISAME PASAULYJE ŽINOMŲ DIZAINERIŲ DARBŲ PARODĄ. JI VADINSIS „LEXUS DESIGN AMAZING 2014 MILAN“ IR BUS ĮRENGTA „CIRCOLO FILOLOGICO MILANESE“, O TĘSIS NUO 2014 M. BALANDŽIO 8 D., ANTRADIENIO, IKI BALANDŽIO 13 D., SEKMADIENIO.

DAUGIAU LEXUS

SERIJA AMBICINGŲ PROJEKTŲ, KURIAIS SIEKIAMA GILIAU PAŽVELGTI Į JUDĖJIMO SUDĖTINGUMĄ IR GROŽĮ. PIRMASIS JŲ – ŽINGSNIAI (STEPS). ŽINGSNIAI – TAI PASAKOJIMAS APIE ĮSPŪDINGAI JUDANČIĄ MILŽINIŠKĄ MARIONETĘ, KURI VAIKŠTO PO MIESTĄ IR IEŠKO KAŽKO YPATINGO.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU