concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

PRISTATYMAS

the reveal

PRAEITIS IR DABARTIS

Ar galime sukurti ketverių durelių prabangų automobilį, kuris taptų iššūkiu geriausiems? Šį nekaltą klausimą 1983 m. savo aukščiausio rango vadovų komandai uždavė tuo metu valdybos pirmininko pareigas ėjęs Eiji Toyoda. Per kitus šešerius metus 60 dizainerių, 1400 inžinierių ir 2300 technikų grupė įrodė, kad dar ir kaip galima, sukurdama pirmąjį LS modelį ir, kaip paaiškėjo vėliau, naują prabangios klasės automobilių prekės ženklą.

Šio projekto sėkmę lėmė daugybė veiksnių, tačiau apie Lexus savo knygoje „The Challenge to Create the Finest Automobile“ pasakojantis Brian Long taikliai reziumuoja: „Kiekvienai komandai buvo skirta užduotis nustatyti geriausius gamintojus, išanalizuoti, kodėl jie geriausi, ir juos pranokti. Novatoriškų pažiūrų Lexus inžinieriai nebuvo varžomi jokių terminų ir būtinybės naudoti įprastus komponentus, tad jie jautėsi esantys savo stichijoje.“

SKAITYTI VISĄ STRAIPSNĮ

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU