concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

KELIAS

the road

KYLANTI EUROPOS PRAMONĖS DIZAINO ŽVAIGŽDĖ JULIE RICHOZ LEIDŽIASI Į ĮKVEPIANČIĄ KELIONĘ PO PARYŽIŲ, APMĄSTYDAMA SAVO GYVENIMĄ, DARBĄ IR MIESTO GROŽĮ.

Julie Richoz gyvena tipiškame Paryžiaus bute. Chambre de bonne šeštajame pastato aukšte paskendęs saulės spinduliuose, prasiskverbiančiuose pro langus, už kurių – banguojanti švininių stogų ir kaminų jūra. Tai antrieji Richoz namai Paryžiuje, į kuriuos ji persikėlė tik prieš kelis mėnesius. Svetainėje pūpso daug didelių vazonų su augalais, o lentynose išsirikiavusios knygos apie šiuolaikinį dizainą. Richoz darbo vieta – stalas su keliomis Enzo Mari sukurtomis „Mariolina“ kėdėmis. Julie gimė ir mokėsi Lozanoje, tačiau užaugo La Rošelyje, įsikūrusiame vakarų Prancūzijoje. Į Paryžių ji atsikraustė prieš metus, norėdama pasinaudoti dinamiško miesto atveriamomis galimybėmis. „Paryžius – miestas, kuriame vyksta daug įvairių dalykų“, – kalbėjo ji.

SKAITYTI VISĄ STRAIPSNĮ

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU