concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

PRISTATYMAS

the reveal

KERINČIOS IŠVAIZDOS IR GALINGAS NAUJASIS LEXUS RC PAKYLĖJA PIRMAUJANTĮ PREKĖS ŽENKLĄ Į NAUJAS AUKŠTUMAS.

Naujausius Lexus modelius – tiek koncepcinius, tiek masinės gamybos – galima apibūdinti tokiais žodžiais kaip „naujoviški“, „revoliucingi“, „išraiškingi“ ir „itin šiuolaikiški“. Tačiau jiems anaiptol netinka sąvoka „jaudinantys“. Toks apibūdinimas turėjo mažai sąsajų su Japonijos prabangių automobilių prekės ženklu. Tačiau viskas pasikeitė pasirodžius Lexus RC.

Išraiškingo dizaino RC kupė užburia savo žavesiu ir elegancija. Šiame modelyje, kurio debiutas įvyko 2013 m. rudenį vykusioje Tokijo automobilių parodoje, taip pat paveldėjo daug įvairių dizaino elementų iš savo pirmtakų. Lexus meistriškumo simboliu tapusios verpsto formos radiatoriaus grotelės yra žemiausios ir plačiausios per visą markės istoriją. (Jos yra 30 mm platesnės, 70 mm trumpesnės važiuoklės bazėje ir 35 mm įrengtos žemiau nei naujuose IS serijos automobiliuose.) Abiejose grotelių pusėse įkomponuoti trikampio formos priekiniai žibintai, kurių įkvėpimo šaltinis – nepranokstamas iki šiol Lexus LFA modelis.

Galiniai kombinuotieji žibintai suformuoja ryškią trijų matmenų L raidės šviesų kompoziciją, simbolizuojančią Lexus ženklą. Galinių žibintų dizainas specialiai sukurtas taip, kad šviesos išryškintų automobilio kontūrus vairuotojui paspaudus stabdžio pedalą. Tokie subtilūs dizaino sprendimai atspindi ypatingą Lexus dėmesį detalėms.

SKAITYTI VISĄ STRAIPSNĮ

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU