concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

VIENINTELIS

the one

„RC F IS“ YRA VIENAS ĮSPŪDINGIAUSIŲ IKI ŠIOL LEXUS PAGAMINTŲ KUPĖ. IŠBANDYSIME JĮ VAŽIUODAMI KALNŲ KELIAIS.

Pasirodė naujasis RC F – paskutinis prabangios „Lexus F“ serijos modelis, užkeliantis aukštesnę kartelę automobilių su ypatingomis techninėmis charakteristikomis segmente.

Prieš septynerius metus Lexus pristatė įkvepiančių techninių charakteristikų sportinį sedaną „IS F“. Dėl neįtikėtino manevringumo tiek paprastame kelyje, tiek lenktynių trasoje jis greitai užkariavo vairuotojų širdis. Nuo to laiko raidė „F“ visiems Lexus savininkams ir inžinieriams turi didžiulę reikšmę. „F“ yra žodžio „flagmanas“ simbolis, taip pat nuoroda į „Fuji“ greitkelį, pagrindinę Lexus bandymų trasą. Tai greičio, tikslumo, inovacijų ir techninio progreso sinonimas. „Lexus F“ projekto sumanytojas – inžinierius Yukihiko Yaguchi, kuriam dešimtojo dešimtmečio pradžioje šovė mintis sukurti savo charakteristikomis ir galimybėmis nepranokstamą automobilį. Eksperimentuodamas su įvairiomis esančiomis detalėmis, 2004 m. Yaguchi sukūrė prototipą, kuris vėliau buvo pavadintas „IS F“. Šiuo modeliu netrukus susidomėjo ir kiti Lexus inžinieriai, kurie prisijungė prie Yaguchi projekto. Lexus vadovybė taip pat atkreipė dėmesį į asmeninį inžinieriaus darbą, kuriame ji įžvelgė slypintį Lexus potencialą įsiskverbti į galingų sportinių automobilių rinką.

SKAITYTI VISĄ STRAIPSNĮ

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU