concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

SIMBOLIS

the icon

DIZAINO TEMA RAŠANTI ŽURNALISTĖ NICOLE SWENGLEY PASAKOJA APIE PUNKTUALUMO SIMBOLIU GELEŽINKELIO STOTYSE TAPUSĮ ŠVEICARIŠKĄ LAIKRODĮ, MININTĮ 70-ĄJĮ JUBILIEJŲ.

Jau 70-uosius metus skaičiuojantis minimalistinis šveicariškas laikrodis neleidžia tautiečiams nukrypti nuo grafiko.

Punktualumu visame pasaulyje garsėjantys šveicarai už tokią savo reputaciją turi būti dėkingi daugelyje geležinkelio stočių įrengtam laikrodžiui, kuris skaičiuoja jau 70-uosius metus. 1944 m. sukurtas šveicarų inžinieriaus Hanso Hilfikerio Šveicarijos federalinių geležinkelio kelių bendrovės užsakymu ir pagamintas „Moser-Baer“ su „Mobatime“ prekės ženklu šis šveicariškas laikrodis akimirksniu tapo dizaino klasika. Šiandien jis puikuojasi Londono dizaino muziejuje ir Niujorko šiuolaikinio meno muziejuje. Šio šedevro kopiją taip pat galima rasti ir daugelyje namų visame pasaulyje.

Pasaulinę modelio sėkmę lėmė paprastas išorės dizainas ir originalūs techniniai sprendimai. Nors valandos ir nepažymėtos skaičiais, tačiau neįprastas vienspalvis ciferblatas lengvai matomas iš tolo. Iš pradžių buvo numatytos tik minučių ir valandų rodyklės, tačiau 1953 m. Hilfikeris pridėjo raudoną sekundžių rodyklę, savo forma primenančią tuo metu naudotą geležinkeliečių signalinį diską, kad keleiviai galėtų matyti, kada traukiniai tiksliai atvyksta ir išvyksta, taip pabrėžiant itin efektyvų Šveicarijos geležinkelio tinklą.

SKAITYTI VISĄ STRAIPSNĮ

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU