concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

VIETINĖS NAUJIENOS

issue6 005

IŠMANUMAS

Nuo menų festivalio tolimoje poliarinio rato saloje iki geriausių patiekalų pasaulyje – BEYOND BY LEXUS kviečia Jus į pasaulį, kuriame norėsite apsilankyti, pamatyti ir išbandyti viską patys.

Nuošaliame, bet įspūdingame paplūdimyje Arkties saloje susipažinkite su eksperimentinio meno projektų, šiuolaikinės muzikos, teatro ir puikaus vietinio maisto programa. SALT, kurį sudaro kelios mobilios struktūros (suprojektuotos suomių architekto Sami Rintala), nuošaliame balsvo smėlio paplūdimyje Sandhornøy – kalvotoje šiaurinės Norvegijos saloje, paroda atsidarė 2014 m. rugpjūčio mėnesį ir kviečia lankytojus iki 2015 m. rugsėjo, kai bus perkelta į kitas Šiaurės pusrutulio vietas: Grenlandiją, Islandiją, Škotiją, Aliaską, Rusiją ir net Farerų salas.

SKAITYTI VISĄ STRAIPSNĮ

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU