concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

AKTYVI ATRAMA

element

ELEMENTAS

NAUJASIS LEXUS NX YRA DRĄSUS, IŠSKIRTINIS IR DINAMIŠKAS. BE TO, JAME PRISTATOMOS VIENOS PAŽANGIAUSIŲ IR ĮSPŪDINGIAUSIŲ SĖDYNIŲ, KADA NORS SUKURTŲ ŠIO PREKĖS ŽENKLO AUTOMOBILIUOSE. VYR. INŽINIERIUS TAKEAKI KATO PASAKOJA DAUGIAU.

Kuriant naująjį Lexus NX, keleivių patogumas buvo vyr. inžinieriaus Takeaki Kato prioritetų sąrašo viršuje, o tarp svarbiausių elementų buvo priekinės sėdynės. Pasakojama, kad lenktyninių automobilių vairuotojai, puikiai jaučiantys savo automobilius, vertina jų veikimą pagal sėdynių reakciją. Pavyzdžiui, jei sumažėja automobilio pasukamumas, jie pajunta šį nuokrypį iš sėdynės judesių. Kato norėjo pasiekti tokią pačią automobilio ir vairuotojo sąsają NX modelyje. Jis norėjo ko nors stilingo ir sportiško, bet žinojo, kad negali aukoti patogumo. Sėdynės turėjo atrodyti puikiai. Bet kartu jos turėjo būti patogios daug valandų trunkančių kelionių metu.

SKAITYTI VISĄ STRAIPSNĮ

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU