concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

VIENINTELIS

the one

LEXUS RC F GT3 – AMBICINGAS ŽINGSNIS Į LENKTYNINIŲ AUTOMOBILIŲ PASAULĮ. INŽINIERIUS YUKIHIKO YAGUCHI PAAIŠKINO KAIP IR KODĖL

Yukihiko Yaguchi turi kuo didžiuotis. Naujausias vyryriausiojo Lexus inžinieriaus Yaguchi pasiekimas - RC F GT3, stipriai modifikuota naujojo Lexus kupė RC F versija. Jis didžiuojasi automobiliu, kuris netrukus užims pirmąją vietą tarp Lexus į galią orientuotų automobilių serijos. Jis didžiuojasi, kad Lexus tapo viena iš kelių Japonijos gamintojų, sukūrusių automobilį, atitinkantį griežčiausius GT3 – variklinių lenktyninių sportinių automobilių kategorijos, kuri vadovaujasi pasaulinės automobilinių lenktynių taisykles nustatančios FIA federacijos (pranc. „Fédération Internationale de l’Automobile“), reikalavimus. Ir jis didžiuojasi, kad jo automobilis pelnė tokį visuotinį pripažinimą. RC F GT3 yra naujausias Lexus F gamos modelis. Ši automobilių serija visų pirma yra orientuota į galią, tikslumą ir naujausias technologijas. Į ją taip pat įeina visuotinai pripažintas dvivietis kupė Lexus LFA, dalyvaujantis įvairiose ištvermės tipo varžybose.

SKAITYTI VISĄ STRAIPSNĮ

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU