concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

MUZIKA MŪSŲ AUSIMS

Beyond Lab 001 Article

LABORATORIJA

KAD SUKURTŲ GERĄ GARSO SISTEMĄ, YPAČ AUTOMOBILIUI, ĮMONĖS „MARK LEVINSON“ DARBUOTOJAI RIZIKUOJA IŠPROTĖTI. TAIP YRA DĖL TO, KAD JIEMS TENKA SUSIDURTI SU ABSOLIUČIA TYLA.

Kol garsiakalbiai pasiekia mūsų ausis, inžinieriai atlieka su jais daugybę bandymų, ir vienas iš jų vykdomas beaidėje kameroje – patalpoje, izoliuotoje taip, kad garsas negalėtų atsimušti nuo sienų. Visiškoje tyloje pradedate girdėti garsus, kurie anksčiau buvo paslėpti: savo širdies plakimą, kraujo srauto pagreitėjimą venose ir baugų mechanišką spragsėjimą, kai atsidaro ir užsidaro daugybė organizme esančių vožtuvų. Po kurio laiko prarandate orientaciją. Galite pradėti girdėti ir niekada neegzistavusius garsus: beaidėje kameroje pabuvę astronautai pasakoja apie haliucinacijas, kurias sukelia tai, kad smegenys nesugeba susidoroti su gryna tyla. Vietoje, į kurią drįsta žengti astronautai, gimsta kokybiški garsiakalbiai.

SKAITYTI VISĄ STRAIPSNĮ

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU