concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

AUKŠTAI DANGUJE

Beyond HumanNature 004 Article

ŽMOGAUS PRIGIMTIS

NESENIAI BUVO BAIGTAS PASKUTINIS ĮSPŪDINGO MUZIEJAUS PROJEKTO ETAPAS, IR JO REZULTATAS YRA AUKŠČIAUSIOS KLASĖS PASTATAS AUKŠTAI DANGUJE.

Norėdami pasiekti 2 275 metrų aukštyje esančią Kronplatzo kalno viršūnę Pietų Tirolyje, šiaurės rytų Italijoje, lankytojai gali atsargiai važiuoti akmenuotu kalnų keliuku, keltis bauginančiu lyniniu keltuvu arba penkias valandas kopti pėsčiomis. Bet pasiekus viršūnę, plačiai atsiveria prerijas primenanti viršukalnė, vasarą nusidažanti ruda ir žalia spalvomis; čia rasite kelis barus-užkandines ir 18 tonų sveriantį geležinį Taikos varpą, kurio skambesį išgirsite tik jei pasiseks. Žiemos mėnesiais žmonės čia atvyksta slidinėti. Vasarą jie pasiekia viršūnę dėl parasparnių sporto, o nuo šiol – ir aplankyti naujai pastatyto muziejaus.

SKAITYTI VISĄ STRAIPSNĮ

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU