concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

NOSIES TIKSLUMU

Beyond Blueprint 003 Article

PROJEKTAI

VOKIEČIŲ PARFUMERIUI GEZAI SCHOENUI ĮDOMIŲ IR NETRADICINIŲ KVAPŲ KŪRIMAS YRA RIMTAS DARBAS. APSILANKĖME JO LABORATORIJOJE BERLYNE.

Nepriklausomas parfumeris Geza Schoenas žino, ko jam reikia. „Gaivumas, aštrumas, balzamo ir medžio kvapas, kūniškumas“, – tvirtai sako jis. – „Šias savybes visada rasite mano kvepaluose.“ 46 metų Schoenas dirba kvapų kūrimo versle jau ketvirtį amžiaus ir sukūrė „šimtus, jei ne tūkstančius“ kvapų, iš kurių garsiausias yra „Molecule 01“ – su jusliniu suvokimu žaidžiantis aromatas. Schoenui darbuojantis, kvapai įgauna nepažįstamų ir ekscentriškų dimensijų. Pavyzdžiui, ne visi gali užuosti „Molecule 01“ kvepalus iš buteliuko. Viena iš „Wode“ – kito Schoeno sukurto kvapo – sudedamųjų dalių naudojama kaip kobalto mėlynos spalvos „dažai“. Jo sukurta serija „Beautiful Mind“ šlovina moterišką sumanumą. Be to, jis yra sukūręs kvepalų, specialiai skirtų tokiems išskirtiniams klientams kaip „Bombay Sapphire“ ir knygų apie meną leidykla „Steidl“.

SKAITYTI VISĄ STRAIPSNĮ

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU