LEXUS SAVAIME ĮSIKRAUNANTYS HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI

KODĖL VERTA RINKTIS HIBRIDUS?

Galingas benzininis variklis ir efektyvus elektrinis variklis sudaro darnų duetą.

EFEKTYVIOS KELIONĖS BE JOKIŲ KOMPROMISŲ

Lexus hibridiniai automobiliai yra neįtikėtinai paprasti, ekonomiški, išskiria nedidelį kiekį teršalų ir nedaro jokių išlygų važiavimo kokybei. Susipažinkite su jų privalumais ir raskite atsakymus į visus rūpimus klausimus. Netrukus sužinosite, kodėl tiek daug vairuotojų pasirinko Lexus hibridus.

2017 lexus understanding hybrid portrait self charging

HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ PRIVALUMAI

SAVAIME ĮSIKRAUNA: NEREIKIA PRIJUNGTI PRIE ELEKTROS TINKLO

Lexus hibridinių automobilių, kitaip nei elektromobilių ar iš tinklo įkraunamų hibridų, niekuomet nereikia prijungti prie elektros lizdo – jie įsikrauna savaime ir yra visuomet pasirengę kelionėms.

Esame tikri, jog atrasite Jums labiausiai tinkantį Lexus savaime įsikraunantį hibridą, nesvarbu, ar norėtumėte nardyti miesto gatvėmis su draugais, ieškoti nuotykių su šeimyna ar leistis į tolimas keliones.

HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ APŽVALGA

 • KAIP VEIKIA LEXUS HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI?

  Lexus savaime įsikraunantys hibridiniai automobiliai sumaniai suderina benzininių ir elektrinių variklių veikimą. Mūsų automobilyje įrengtos sistemos pačios parenka optimalų galios šaltinį, priklausomai važiavimo būdo, niekaip neveikdamos automobilio valdymo. Važiuojant elektriniu režimu, hibridinė technologija pagerina degalų ekonomiją ir iki nulio sumažina teršalų kiekį.

 • AR REIKIA PRIJUNGTI PRIE ELEKTROS TINKLO?

  Ne. Mūsų hibridiniai varikliai patys įkrauna elektrinio variklio akumuliatorius veikiant naujoviškoms energijos keitimo ir regeneracinio stabdymo sistemoms.

 • AR HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI YRA BRANGESNI?

  Lexus hibridiniai automobiliai nereikalauja papildomų eksploatacinių išlaidų ar priežiūros. Per ilgesnį laiką Jūs galite sutaupyti išleisdami mažiau pinigų degalams, kai Lexus hibridinis automobilis yra varomas vien elektrinių variklių, ir mokėdami mažesnius mokesčius dėl žemesnio taršos lygio (jei taikoma).

 • AR JŲ VARIKLIAI YRA PATIKIMI?

  Mūsų hibridiniai modeliai yra tokie pat patikimi, kaip ir įprasti benzininiai ar dyzeliniai automobiliai. Jie yra ypač patvarūs. Be to, elektriniai varikliai ir generatoriai visiškai nereikalauja jokios priežiūros. Patogumo sumetimais visuomet galite užsisakyti atskirą hibridinės sistemos būklės patikrą.

 • AR HIBRIDINĖ TECHNOLOGIJA KEIČIA VAŽIAVIMO CHARAKTERISTIKAS?

  Niekada. Iš tiesų mūsų modeliai geriau veikia nei standartiniai automobiliai, ypač pradėjus važiuoti elektriniu (EV) režimu. Prireikus Jūsų Lexus visuomet gali įjungti benzininį variklį.

 • KAIP PRIŽIŪRĖTI HIBRIDINIUS AUTOMOBILIUS?

  Kasmet atliekama hibridinės sistemos būklės patikra yra geriausias būdas, siekiant užtikrinti nepriekaištingą Lexus hibridinio automobilio veikimą. Hibridinės sistemos būklės patikra yra nemokama. Ji atliekama kartu su Jūsų Lexus techninės priežiūros darbais.


 

 
  2017 lexus understanding hybrid cinemagraph engine fallback

LENGVAS VALDYMAS

Patys įsitikinkite, kaip lengvai hibridai prisitaiko prie važiavimo sąlygų, automatiškai perjungdami du galios šaltinius, kad galėtumėte geriau kontroliuoti situaciją kelyje.

 • 2017 lexus understanding hybrid portrait thoughtful living

  HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ PRIVALUMAI

  TURININGAS GYVENIMAS

  Išsirinkti Lexus savaime įsikraunantį hibridą, derantį prie Jūsų gyvenimo būdo, nėra sudėtinga.

  Mūsų hibridiniai automobiliai yra patogūs ir kruopščiai apgalvoti – jie sukurti tarnauti Jums. Jūs neabejotinai rasite tinkamą automobilį, nesvarbu, ar jo reikėtų kelionėms po miestą, išvykoms į parduotuves, nuotykiams ar linksmoms šeimyninėms pramogoms.

  Naujoviški Lexus galios agregatai elegantiškai paslėpti, tad Jūs galite naudotis visais prabangaus salono privalumais ir talpia bagažine.

 • 2017 lexus understanding hybrid portrait cleaner future

  HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ PRIVALUMAI

  ŠVARESNĖ ATEITIS

  Kaip žinia, dyzelinių ir benzininių variklių tarša daro neigiamą poveikį aplinkai pasauliniu ir vietos mastu. Spręsdama įvairias problemas – nuo klimato kaitos iki oro kokybės gerinimo mūsų miestuose, Lexus kuria sumanius ir naujoviškus poveikio mažinimo sprendimus.

  Visose srityse, nesvarbu, ar projektuotume aplinką tausojančias technologijas, mažintume taršą gamybos metu ar didintume perdirbimo galimybes savo biuruose, mes taikome visapusišką požiūrį tvaresnei ateičiai užtikrinti.

  Lexus hibridai padeda vairuotojams mažinti aplinkos taršą ir atsakingai elgtis su aplinka. Iš tiesų mūsų hibridinės sistemos vienu dešimtadaliu sumažina 2014 m. dyzelinių variklių standarto Euro 6 nustatytą išskiriamų kenksmingų dujų kiekį. Mes padėsime tausoti aplinką ir be jokių kompromisų mėgautis gerai žinomomis Lexus važiavimo savybėmis, kokybe, meistriškumu ir dizainu.

 • 2017 lexus understanding hybrid portrait smarter economics

  HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ PRIVALUMAI

  IŠMANESNĖ EKONOMIKA

  Hibridinės technologijos tausoja aplinką ir taupo Jūsų pinigus. Dėl išskirtinės degalų ekonomijos ir mažesnės taršos Jūs galite sutaupyti dalį savo išlaidų ir pasinaudoti privatiems asmenims ir įmonėms taikomomis vietos mokesčių lengvatomis* (* informacijos apie tai teiraukitės įgaliotoje Lexus atstovybėje).

  Kaip ir galima tikėtis iš Lexus serviso, hibridinės sistemos dalis keičia ir taiso bei techninės priežiūros paslaugas teikia mūsų kvalifikuoti specialistai. Mes taip pat siūlome hibridinės sistemos būklės patikrą, kuri atliekama kartu su techninės priežiūros darbais, kad Jūsų hibridinis automobilis visuomet sklandžiai važiuotų.

ATSAKYMAI Į JŪSŲ KLAUSIMUS APIE HIBRIDUS

Mes esame hibridinės technologijos pradininkai, lyderiaujantys šioje srityje nuo 2004 m. Mūsų prabangūs hibridiniai automobiliai sparčiai populiarėja, tapdami paklausiausiais visame pasaulyje. Iškilus klausimams, peržiūrėkite toliau pateiktus mūsų atsakymus į dažnai užduodamus klausimus (DUK) arba kreipkitės į artimiausią įgaliotą Lexus atstovybę.

 • KAS YRA HIBRIDINIS AUTOMOBILIS?

  Hibridinis automobilis turi du galios šaltinius – benzininį ir elektrinį variklius. Automobilyje su visiškai hibridine sistema, pavyzdžiui, su Lexus Hybrid Drive, kiekvienas jų gali veikti atskirai arba kartu. Hibridinė sistema stebi važiavimo sąlygas ir nuolat kontroliuoja perduodamą galią. Tai lemia geresnę degalų ekonomiją, mažesnę taršą ir optimalias važiavimo charakteristikas.

 • KAIP VEIKIA HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI?

  Benzininiai varikliai yra efektyviausi važiuojant pastoviu greičiu, o elektriniai – didinant greitį ir važiuojant mažu greičiu. Hibridiniams automobiliams būdingi abiejų šių tipų variklių privalumai.

  Lexus hibridiniuose automobiliuose įrengtas pažangus galios valdymo blokas, kuris stebi važiavimo sąlygas ir atitinkamu momentu parenka reikiamą galios šaltinį. Jis sklandžiai įjungia vieną iš šių variklių arba juos kartu. Visuomet užtikrinamas optimalus pasirinkimas: Jūs galite mėgautis didesne galia, sparčiu pagreitėjimu ir dinamišku valdymu.

  Mūsų hibridinė technologija kartu su ištobulintais aerodinaminiais sprendimais ir panaudotomis lengvomis medžiagomis lemia išskirtinę degalų ekonomiją ir mažą taršos lygį. Be to, kai automobilis varomas vien elektra, į aplinką nepatenka nė gramo teršalų.

 • AR LEXUS HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI YRA PATIKIMI?

  Mūsų hibridiniai modeliai yra tokie pat patikimi, kaip ir panašūs benzininiai ar dyzeliniai automobiliai. Jie yra ypač patvarūs. Be to, jų elektriniai varikliai ir generatoriai visiškai nereikalauja jokios priežiūros.

 • AR HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ PRIEŽIŪRA YRA BRANGESNĖ?

  Kasmet atliekama hibridinės sistemos būklės patikra yra geriausias būdas, siekiant užtikrinti nepriekaištingą Lexus hibridinio automobilio veikimą. Hibridinės sistemos būklės patikra atliekama nemokamai ir yra įtraukta į visas Lexus techninės priežiūros programas. Tačiau jei kurį laiką nesilankėte servise, kad būtų ramiau, galite atlikti atskirą hibridinės sistemos būklės patikrą.

 • AR HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI YRA SAUGŪS?

  Lexus hibridai komplektuojami su ta pačia profesionaliai sukonstruota ir griežtais testais išbandyta saugos įranga, kaip ir visi mūsų siūlomi modeliai. Jie suteikia tokį pat saugumo ir ramybės jausmą kelyje, kaip ir įprasti automobiliai.

 • KOKIE YRA HIBRIDINIO AUTOMOBILIO PRIVALUMAI?

  Hibridinis automobilis degalus vartoja tik tuomet, kai tikrai jų reikia. Važiuojant nedideliu greičiu, sklandžiai įjungiamas elektrinis automobilio režimas. Taigi hibridinis automobilis yra efektyvus, ekonomiškas ir išskiria mažiau teršalų, net ir didinant greitį. Kai jis varomas vien elektra, į aplinką nepatenka nė gramo teršalų. Optimizuotos ir visos automobilio važiavimo charakteristikos.

 • KOKIŲ PRANAŠUMŲ TURI LEXUS HIBRIDAI, LYGINANT SU KITAIS HIBRIDINIAIS AUTOMOBILIAIS?

  Lexus kuria originalias ir geriausias hibridines technologijas. Mes pirmieji pradėjome diegti visiškai hibridinę technologiją, kurią nuolat tobuliname. Daugiau nei milijonas vairuotojų visame pasaulyje jau nuvažiavo milijonus kilometrų mūsų pirmaujančios hibridinės technologijos varomais automobiliais.

  Kitaip nei kitos sistemos, važiuojant mažu greičiu, Lexus Hybrid Drive gali įjungti vien elektrinį režimą. Elektra varomas automobilis neišskiria nė gramo teršalų ir sutaupo degalų. Kitų gamintojų sistemose paprastai montuojami mažesni elektriniai varikliai, kurie veikia tik su benzininiu varikliu – jie negali veikti atskirai.

 • AR GALIMA PATIEMS PERJUNGTI GALIOS ŠALTINIUS?

  Nėra reikalo. Pažangus galios valdymo blokas stebi važiavimo sąlygas ir sklandžiai reguliuoja perduodamą galią, kad į aplinką patektų mažiau teršalų ir būtų pagerintos važiavimo savybės. Visuomet užtikrinamas optimalus pasirinkimas – nuo pajudėjimo iš vietos, važiavimo vidutiniu greičiu iki stabdymo.

  Jei pageidaujate, trumpą laiką galite įjungti vien elektrinį režimą, kad būtų iki nulio sumažintas teršalų kiekis ir maksimaliai padidintas efektyvumas (esant tinkamoms sąlygoms).

 • AR GALIMA PALIKTI LEXUS HIBRIDINĮ AUTOMOBILĮ ILGESNĮ LAIKĄ NEĮKROVUS AKUMULIATORIAUS?

  Lexus savaime įsikraunančio hibridinio automobilio nereikia įkrauti – jis visuomet pasirengęs kelionėms.

  Kaip ir įprastame automobilyje, ilgesnį laiką nenaudojamas akumuliatorius gali išsikrauti, pavyzdžiui, Jums išvykus atostogauti. Tačiau tai labai mažai tikėtina. Jei vis dėlto taip nutiktų, automobilį užvestų benzininis variklis.

  Pažangus kompaktiškas akumuliatorius efektyviai įkraunamas kelionės metu. Jis taip pat įkraunamas veikiant elektroniniu būdu valdomai regeneracinei stabdymo sistemai (ECB-R). Ši išmanioji sistema kaupia stabdymo metu išsiskiriančią energiją, paversdama ją elektros energija akumuliatoriui įkrauti.

 • KOKĮ ATSTUMĄ GALI NUVAŽIUOTI LEXUS HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI, VAROMI VIEN AKUMULIATORIAUS TIEKIAMOS ELEKTROS ENERGIJOS?

  Tai priklauso nuo akumuliatoriaus įkrovimo lygio, važiavimo sąlygų ir automobilio apkrovos.

  Lexus hibridinis automobilis gali būti varomas akumuliatoriaus tiekiamos elektros energijos važiuojant nedideliu greičiu. Mūsų sistema sumaniai kontroliuoja akumuliatorių ir visuomet palaiko minimalų įkrovos lygį. Važiuojant ilgus atstumus arba didesniu greičiu, įsijungia benzininis variklis.

 • KUO AUTOMOBILIAI SU LEXUS HYBRID DRIVE SISTEMA SKIRIASI NUO LYGIAVERČIŲ BENZININIŲ MODELIŲ?

  Visi Lexus hibridiniai automobiliai turi du galios šaltinius – benzininį ir elektrinį variklius. Automobilis gali būti varomas kiekvieno jų atskirai arba abiejų kartu. Pažangiausias pasaulyje galios valdymo blokas stebi važiavimo sąlygas ir sklandžiai reguliuoja perduodamą galią. Tai lemia geresnę degalų ekonomiją, mažesnę taršą ir optimalias važiavimo charakteristikas.

  Mūsų hibridai yra geriausi serijos modeliai – jie siūlo aukščiausio lygio specifikacijas ir išskirtinę vairavimo patirtį. Lexus hibridas, nesvarbu, ar būtų naudojamas kaip asmeninis ar įmonės automobilis, padės sutaupyti pinigų ir sumažinti poveikį aplinkai.