LEXUS SAVAIME ĮSIKRAUNANTYS HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI

HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI VERSLO REIKMĖMS

Tausoja aplinką, yra ekonomiški ir išsiskiria naujoviška prabanga. Įmonės automobilis, pasižymintis tokiais pat aukštais efektyvumo rodikliais, kaip ir Jūsų verslas, yra naudingesnė alternatyva dyzeliniam modeliui.

SUMANUS PASIRINKIMAS

Išskirtinė ekonomija, aukšto lygio pagalbinės vairavimo sistemos, Takumi dizainas ir meistriškumas prieinami ne tik šiuos privalumus vertinantiems privatiems asmenims. Lexus savaime įsikraunantis hibridinis automobilis su Lexus būdingomis važiavimo charakteristikomis ir inovacijomis – protingas sprendimas bet kokiai įmonei.

 • 2017 lexus hybrid for business portrait reduce emissions

  HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI VERSLO REIKMĖMS

  VISUOMET PASIRENGĘ TAUSOTI APLINKĄ

  Lexus hibridiniai automobiliai padės Jūsų organizacijai efektyviai mažinti savo anglies pėdsaką. Mūsų naujoviškos technologijos padeda tausoti vietos ir pasaulio aplinką, mažindamos kenksmingų teršalų kiekį ir gerindamos oro kokybę mieste.

 • 2017 lexus hybrid for business portrait financial efficiency

  HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI VERSLO REIKMĖMS

  VISUOMET PASIRENGĘ MAŽINTI IŠLAIDAS

  Naujoviškos Lexus hibridinių automobilių technologijos ir įrodyta degalų ekonomija padeda iki minimumo sumažinti eksploatacines išlaidas ir sutaupyti pinigų.

  Valdyti savaime įsikraunantį Lexus hibridą nėra sudėtingiau nei automobilį su įprastu vidaus degimo varikliu, tačiau daug naudingiau. Jūs galite naudotis tokiais privalumais kaip Lexus patikimumas, jokių papildomų išlaidų nereikalaujanti priežiūra ir hibridinės sistemos būklės patikra kiekvienąkart atliekant techninės priežiūros darbus.

  Hibridinis automobilis ne tik taupiai naudoja degalus, bet ir gali pagerinti Jūsų įmonės finansinius rezultatus. Per trejus eksploatavimo metus hibridiniai automobiliai padeda sutaupyti įmonės mokesčių ir nepiniginių asmeninių išlaidų.

  Lexus hibridinio automobilio pasirinkimas gali būti naudinga Jūsų įmonės investicija.

 • 2017 lexus hybrid for business portrait driving performance

  HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI VERSLO REIKMĖMS

  VISUOMET PASIRENGĘ KELIONĖMS

  Tegul kiekviena Jūsų išvyka būna stilinga. Mūsų įrengti du energijos šaltiniai greitai ir patikimai tiekia reikiamą galią ir užtikrina sklandesnį važiavimą leidžiantis į ilgesnes keliones.

  Dėl savaime įsikraunančiuose Lexus hibridiniuose automobiliuose įdiegtų degalus taupančių technologijų sukuriama tylesnė salono aplinka, kuri tampa ramybės prieglobsčiu, leidžiančiu maloniai pailsėti ir susikoncentruoti į kelią. Viskas atitinka tikslius Takumi meistriškumo standartus.

  Kelionės tikslą pasieksite pailsėję ir pasirengę veikti, nesvarbu, ar Jūsų lauktų svarbus susitikimas, ar būtų metas atsikvėpti ir viską gerai apmąstyti.

SUSIPAŽINKITE SU MODELIŲ ASORTIMENTU

Susipažinkite su gausiu Lexus savaime įsikraunančių hibridinių automobilių verslo reikmėms asortimentu, kuris yra plačiausias visoje prabangių automobilių rinkoje.


 

 
  2017 lexus hybrid for business full width cinemagraph is fallback
2017 lexus hybrid for business portrait refined luxury

LEXUS HIBRIDAI

RAFINUOTA PRABANGA

Meistriškumas nėra vien apdaila. Tai pagrindinis mūsų principas siekiant absoliučios kokybės. Derindami tradicinius sprendimus su moderniomis technologijomis kiekviename gamybos etape – nuo aptakios, dinamiką pagerinančios važiuoklės konstrukcijos iki rankų darbo interjero apdailos, mūsų Takumi meistrai sukuria nepriekaištingą galutinį produktą.

Mūsų išmaniosios saugos sistemos, tokios kaip Lexus Safety System+ ir Lexus Safety System+ A, yra naujoviška moderni pagalbinė vairavimo įranga, kuri stebi situaciją kelyje ir vairuotojo veiksmus, užtikrindama maksimalią kontrolę, saugumą ir komfortą kelyje.

Tai suteikia pasitikėjimo jausmą bet kokios įmonės ar automobilių parko vadovui.