concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

MES ESAME PRABANGIŲ AUTOMOBILIŲ SU HIBRIDINE TECHNOLOGIJA PRADININKAI. MŪSŲ PARDUOTŲ HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ SKAIČIUS VIRŠIJA VISŲ KITŲ ŠIO SEGMENTO GAMINTOJŲ VISAME PASAULYJE PARDAVIMO RODIKLIUS.

2016 m. mūsų hibridinių automobilių vairuotojų skaičius pasiekė 1 mln. ribą. Esame pasiryžę tapti paklausiausiu prabangių hibridinių automobilių prekės ženklu, todėl ir toliau siekiame laikytis aukščiausių standartų tenkinant klientų poreikius.

Mes jau daugiau nei dešimtmetį tobuliname hibridinę technologiją. Jūs galite pasikliauti mūsų sukaupta patirtimi: kiekviena naujausiuose Lexus hibridiniuose automobiliuose pritaikyta inovacija buvo išbandyta ir pasiteisino – visame pasaulyje sutaupomi milijonai litrų degalų. Su naujuoju LC 500h kupė mes pristatome pirmąją pasaulyje daugiapakopę hibridinę (Multi Stage Hybrid) sistemą, kuri dar labiau išplečia hibridinės technologijos galimybių ribas. Ši nauja technologija sujungia visus visiškai hibridinės sistemos elementus – 3,5 l V6 benzininį variklį, galingą elektrinį variklį, ličio jonų akumuliatoriaus bloką ir 4 laipsnių automatinę pavarų dėžę.

Tokia kombinacija užtikrina efektyvesnį 10 laipsnių daugiapakopės hibridinės transmisijos veikimą ir mažiau nei 5 sekundes trunkantį LC automobilio pagreitėjimą iki 100 km/h (duomenys yra preliminarūs ir gali būti pakeisti). Lexus hibridiniai automobiliai – turtingos patirties tobulinant hibridinę technologiją, pažangaus dizaino ir išskirtinės Takumi meistrų darbo kokybės sintezė. Tai plačiausias šiandien siūlomų prabangių hibridinių automobilių asortimentas rinkoje. Rafinuota galia, išskirtinė degalų ekonomija ir prabangi įranga – hibridiniams automobiliams būdingi privalumai.

PAŽANGIOS HIBRIDINĖS SISTEMOS TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS

Lexus hibridinės pavaros sistema – tai gyvybingo benzininio variklio ir ekonomiško elektrinio variklio derinys: Jums važiuojant sistema sklandžiai perjungia abu šiuos galios šaltinius. Tai reiškia, jog nė vienoje srityje nedaroma jokių išlygų: hibridiniai automobiliai sparčiai įsibėgėja, suvartoja mažai degalų ir išskiria ypač mažai CO2.

Negana to, kiekvienas mūsų siūlomas hibridinis automobilis gali būti varomas vien elektra (elektros režimu) – jokių kompromisų ar dalinių sprendimų.

ATEITIES
VAROMOJI JĖGA

Vairuodami Lexus hibridinį automobilį, netruksite pastebėti, kaip darniai veikia visos technologijos. Užvedus automobilį, įsijungia elektrinis režimas. Atkreipkite dėmesį, kaip tyliai jis rieda. Vien elektra varomas Jūsų Lexus automobilis nesuvartoja nė lašo degalų ir neišskiria nė gramo teršalų. Šiuo režimu automobilis važiuoja esant nedideliam greičiui ir nuolat stabdant miesto spūstyse.

Didinant greitį, elektrinis variklis sutelkia didesnę galią. Tuomet sistema sklandžiai įjungia galingą benzininį variklį. Jums nereikia galvoti apie šį galios šaltinių perjungimą – pažangi Lexus hibridinės pavaros sistema automatiškai parenka reikiamą variklį, leisdama mėgautis sklandžiu ir rafinuotu važiavimu.

SUMANUS ENERGIJOS VALDYMAS

Energija sumaniai panaudojama net stabdant. Sistema į pagalbą pasitelkia regeneracinio stabdymo technologiją, kad stabdymo metu susidariusi kinetinė energija būtų kaupiama ir paverčiama elektros energija akumuliatoriui įkrauti. Jums niekuomet nereikės specialiai sustoti prie įkrovimo stotelės ir įkrauti Lexus hibridinės pavaros sistemos, nes akumuliatorius įkraunamas savaime automobiliui važiuojant.

LEXUS HIBRIDINĖ TECHNOLOGIJA
PAKEIS JŪSŲ PASAULĮ

Darniai veikiantys benzininis ir elektrinis varikliai sudegina gerokai mažiau degalų ir išskiria mažiau anglies dvideginio. Rafinuotas benzininis variklis įsijungia tik važiuojant didesniu greičiu. Taigi bendros degalų sąnaudos yra nepaprastai mažos.

Važiuojant mažu greičiu, automobilis varomas vien elektra, todėl į aplinką nepatenka nė gramo teršalų. Subtili Lexus hibridinės pavaros sistema – išties sumanus pasirinkimas. Tai maksimali prabanga ir minimalus poveikis aplinkai.

IŠSIRINKITE HIBRIDINĮ AUTOMOBILĮ PAGAL SAVO SKONĮ

LEXUS – VIENINTELĖ BENDROVĖ, SIŪLANTI TOKĮ PLATŲ AUTOMOBILIŲ SU VISIŠKAI HIBRIDINE TECHNOLOGIJA ASORTIMENTĄ – NUO KRAUJĄ KAITINANČIŲ GALINGŲ IKI ERDVIŲ IR IŠTAIGINGŲ MODELIŲ. JŪS TURITE PAVYDĖTINĄ GALIMYBĘ RINKTIS.

FILTRUOTI TURINĮ KAIP
Visi
Kompaktiški modeliai ir sedanai
Visureigiai

NEATITINKA

Jūsų paieškos kriterijų atitinkančių automobilių nėra. Prašome išplėsti savo paiešką ir pamėginti dar kartą.

CT

CT

YPATINGA PRABANGA

Išbandykite pirmąjį pasaulyje prabangų kompaktišką visiškai hibridinį automobilį. Galima rinktis ir dinamišką
F SPORT versiją.

IS 300h MY 17

IS

APDOVANOTAS SPORTINIS SEDANAS

Elegancija ir sportiniu dinamiškumu išsiskiriantis IS modelis siūlo tobulai suderintą prabangų komfortą ir dinamiškas važiavimo savybes.

GS MY 16

GS

GALINGAS PASIKEITIMAS

Naujasis GS modelis išsiskiria išraiškingu ir dinamišku dizainu, tiksliu valdymu, naujoviškomis technologijomis ir erdviu šiuolaikiniu interjeru.

2017 Lexus LS 600h F SPORT Home Range Exterior 460 480

LS

PRABANGA IR ĮSPŪDINGOS TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS

Išskirtinės važiavimo savybės, nepriekaištingos linijos ir ištobulinta kiekviena detalė – LS pateikia naują prabangaus sedano apibrėžimą.

2017 Lexus NX 300h Home Range Exterior

NX

NOVATORIŠKAS MIESTO VISUREIGIS

Susipažinkite su patrauklaus urbanistinio dizaino automobiliu, pritaikytu keliauti penkiems žmonėms su savo daiktais, ir jo pažangia hibridine sistema, išsiskiriančia neįtikėtina ekonomija ir galia.

RX MY 16

RX

RAFINUOTUMO ĮSIKŪNIJIMAS

Novatoriškasis RX išsiskiria dinamiška galia, didele erdve ir neįtikėtina ekonomija.

2017 Lexus RC 300h F SPORT Home Range Exterior 460 480

RC

ĮKVEPIANČIOS VAŽIAVIMO SAVYBĖS

Laikydami subtiliai apsiūtą sportinį RC vairą savo rankose, negalėsite atsispirti šio žaibiškai pagreitėjančio ir neįtikėtina dinamika važiuojant dideliu greičiu išsiskiriančio automobilio kerams.

2017 Lexus LC 500h Home Range Exterior 460 480

LC

VISŲ PRIEŠAKYJE

Išbandykite mūsų patį pažangiausią hibridinį automobilį, su kuriuo pirmąkart pristatoma Lexus daugiapakopė hibridinė (Multi Stage Hybrid) sistema.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU