2019 lexus hybrid warranty hero

10 METŲ HIBRIDINIO AKUMULIATORIAUS GARANTIJA

Sielos ramybė, kuria mėgaujasi Lexus savaime įsikraunančių hibridų savininkai

SUMANESNĖ ALTERNATYVA DYZELINIAMS MODELIAMS

Lexus savaime įsikraunantys hibridai yra varomi darniu duetu veikiančių benzininio ir elektrinio variklių bei automatiškai įsikrauna važiavimo metu. Jų nereikia įkrauti iš išorės, jie nenaudoja dyzelino ir veikia be jokių išlygų. Visi Lexus siūlomi savaime įsikraunantys hibridai, nesvarbu, ar rinktumėtės kompaktišką hečbeką, visureigį, sedaną ar galingą sportinį kupė, lengvai prisitaikys prie Jūsų poreikių ir gyvenimo būdo. Turėdami neprilygstamą patirtį kuriant hibridinius automobilius, kurių visame pasaulyje jau pardavėme daugiau nei 1,3 mln., mes užtikrintai judame į priekį, nuolat pristatydami naujus prabangius hibridus.

LEXUS SAVAIME ĮSIKRAUNANTYS HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI

Pasirinkite sritį ir sužinokite Lexus savaime įsikraunančių hibridinių automobilių privalumus.

KAIP VEIKIA LEXUS SAVAIME ĮSIKRAUNANTYS HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI

Optimalus benzininio ir elektrinio variklių derinys.

PRITAIKYMAS PAGAL POREIKIIUS

Dar puikesnės vairavimo ypatybės, kurios pranoks hibridiniams automobiliams keliamus lūkesčius.

JOKIŲ KOMPROMISŲ

Stilius, erdvumas ir išskirtinė ekonomija. Taip, Jūs galite visa tai turėti.

LEXUS SAVAIME ĮSIKRAUNANTYS HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI

Mes kuriame pasaulį be kompromisų. Lexus hibridiniai galios agregatai, sukurti pasitelkus vaizduotę ir efektyvumą užtikrinančius sprendimus, visuomet lemia Jūsų lūkesčius atitinkančias važiavimo charakteristikas ir yra sumanesnė alternatyva dyzeliniams varikliams. Jie atitinka Takumi prabangos kokybės standartus ir suteikia ramybės jausmą kelyje, leisdami mėgautis maloniu vairavimu. Lexus hibridai: nereikia įkrauti iš elektros tinklo, neblaško dėmesio ir nedaro jokių kompromisų.


 

 
  2017 lexus hybrid range
2017 lexus hybrid portrait is driving the future

LEXUS HIBRIDAI

POPULIARIAUSIAS PASAULYJE PRABANGIŲ HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ PREKĖS ŽENKLAS

Mes taip pat esame novatoriai, nuo 2004 m. pradėję taikyti hibridinę technologiją, sujungiančią elektrinius ir vidaus degimo variklius ir užtikrinančią išskirtinį efektyvumą bei važiavimo savybes, kokių ir galima tikėtis iš Lexus.

Mes visuomet ieškome į ateitį orientuotų naujų sprendimų ir jaučiame aistrą inovacijoms. Štai kodėl mūsų hibridinių automobilių asortimentas yra pats didžiausias tarp visų prabangių automobilių gamintojų: iki šio momento parduota per 1 mln. Lexus hibridinių modelių.

Skaitykite toliau ir susipažinkite su Lexus hibridinių automobilių privalumais, taip pat sužinokite, kodėl daugelis vairuotojų jau priėmė protingą sprendimą.

SUSIPAŽINKITE SU MODELIŲ ASORTIMENTU

Mes siūlome plačiausią hibridinių modelių asortimentą visoje prabangių automobilių rinkoje – nuo dailaus, kompaktiško ir dinamiško sedano iki įspūdingo visureigio. Jie visuomet pasirengę kelionėms. Iš toliau pristatytų Lexus hibridų pasirinkite geriausiai Jūsų stilių atitinkantį modelį.

SUSIPAŽINKITE SU LEXUS DAUGIAPAKOPE HIBRIDINE SISTEMA

Naujovių pasaulyje Lexus bendrovė užima lyderės poziciją. Siekdami pranokti lūkesčius, mes kuriame inovacinius sprendimus, užtikrinančius išskirtinį efektyvumą. Nauja sistema komplektuojama tik LS 500h ir LC 500h modeliuose. Jos teikiami privalumai patys kalba už save.

 • 
 

 
  2017 lexus hybrid portrait lc ready to pioneer

  HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ NAUJOVĖS

  VISUOMET PASIRENGĘ BŪTI PIRMI​

  Su pirmąja pasaulyje unikalia daugiapakope hibridine sistema, gimusia iš mūsų aistros inovacijoms, mes pateikiame naują hibridinių technologijų apibrėžimą.

  Visi 10 pavarų transmisijos užtikrinami privalumai – greitesnis perjungimas, tikslus ir paklusnus valdymas bei įkvepiančios važiavimo savybės – siūlomi kaip standartas. To pasiekta ir taip išskirtinę mūsų transmisiją papildžius ištobulinta keturių pavarų dėže.

  Todėl vykdyti kiekvieną Jūsų komandą pasirengusi hibridinė sistema leidžia mėgautis analogų neturinčiomis dinaminėmis charakteristikomis, kurias papildo neprilygstama prabanga, efektyvumas ir mažesnis poveikis aplinkai.

 • 
 

 
  2017 lexus hybrid portrait lc ready to perform

  HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ VAŽIAVIMO CHARAKTERISTIKOS

  VISUOMET PASIRENGĘ VEIKTI​

  LC 500h sportinis kupė ir LS 500h flagmanas sedanas yra varomi mūsų pirmosios pasaulyje daugiapakopės hibridinės sistemos.

  Ši naujoviška dinamika būdinga tik Lexus hibridams, sutelkiantiems galią, kai jos prireikia, kad galėtumėte mėgautis neprilygstamu valdymu ir manevringumu kelyje. Sužinokite daugiau apie malonesnio vairavimo patirtį ir pakeiskite savo lūkesčius.

HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ EKSPLOATAVIMAS

Mano Lexus

Visi Lexus automobilių savininkai, tarp jų ir vairuojantys hibridus, naudojasi aukštai įvertintomis paslaugomis. Jūs galite lengvai tvarkyti įvairius su automobilio eksploatavimu susijusius reikalus interneto svetainėje „Mano Lexus“.

Mano Lexus

Lexus hibridiniai automobiliai, nors ir apsiginklavę pažangiomis technologijomis, nereikalauja didelės priežiūros. Hibridinių automobilių priežiūra niekuo nesiskiria nei kaina, nei sudėtingumu.

Patikimumas

Mūsų hibridinės sistemos yra tokios pat patikimos, kaip ir įprasti galios šaltiniai. Su savaime įsikraunančia technologija Jums niekuomet neteks patirti bėdų dėl išsikrovusio akumuliatoriaus.

Techninės priežiūros paslaugos

Prižiūrėti Lexus hibridinius automobilius yra labai paprasta – mūsų hibridinės sistemos būklės patikra įtraukta į standartinę Lexus priežiūros paslaugų programą.

Garantija

Hibridiniam akumuliatoriui taikoma penkerių metų garantija, kuri po kiekvienos hibridinės sistemos būklės patikros pratęsiama dar vieneriems metams.

Finansavimo galimybės

Lexus Financial Services siūlo ekonomiškai naudingus ir lanksčius hibridinių automobilių finansavimo sprendimus.